موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99384 :کد

0

درخواست فدراسیون ایران از AFC

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -درخواست فدراسیون ایران از AFC

فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا نسبت به قضاوت دیدار تیم ملی ایران مقابل ازبکستان دقت ویژه‌ای به عمل بیاید.

فدراسیون فوتبال ایران در نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا نسبت به قضاوت دیدار تیم ملی ایران مقابل ازبکستان دقت ویژه‌ای به عمل بیاید.

 

به گزارش تحلیل ایران ، تیم‌های فوتبال ایران و ازبکستان از هفته سوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 15 مهرماه امسال در تاشکند به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که بنیامین ویلیامز استرالیایی با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، قضاوت این دیدار را برعهده دارد و از آنجایی که این داور در آخرین دیدار تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌‌های آسیا مقابل عراق قضاوت بحث برانگیزی را علیه ایران داشت، حالا این انتخاب حساسیت‌هایی را در پی داشته است.

بر همین اساس فدراسیون فوتبال ایران با توجه به اینکه امکان تغییر داوران این دیدار وجود نداشت، به صورت مکتوب در نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده است تا نسبت به قضاوت دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان دقت ویژه‌ای به عمل بیاید.

فارس نوشت: در نامه فدراسیون فوتبال ایران برای کنفدراسیون فوتبال آسیا این گونه قید شده است که با توجه به اینکه نسبت به قضاوت ویلیامز در دیدار تیم‌ ملی ایران مقابل عراق در مرحله حذفی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2015 استرالیا توسط مردم ایران حساسیت‌هایی به وجود آمده است و البته با توجه به این موضوع که این داور در گذشته یک بار از سفر به ایران برای قضاوت دیدارهای باشگاهی قهرمانی آسیا امتناع کرده است و این موضوع یعنی اینکه این داور استرالیایی به این حساسیت‌ها به اندازه کافی واقف است؛ به خاطر شرایط ویژه‌ای که وجود دارد این انتظار از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌رود تا نسبت به مسائل این دیدار دقت و توجه کافی را داشته باشد تا مسابقه ایران و ازبکستان در یک شرایط کاملا عادلانه برگزار شود.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :