موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دفاع مقدس

a/99465 :کد

0

ولایت‌مداری ملت ایران رمز موفقیت در دفاع مقدس بود

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۱
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -ولایت‌مداری ملت ایران رمز موفقیت در دفاع مقدس بود

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ولایت‌مداری ملت ایران رمز موفقیت در دفاع مقدس بود و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی تا فتح قله سعادت، راه روشن امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری را ادامه خواهند داد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ولایت‌مداری ملت ایران رمز موفقیت در دفاع مقدس بود و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی تا فتح قله سعادت، راه روشن امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری را ادامه خواهند داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، پرویز سالاری  اظهار کرد: پیشرفت، امنیت و آرامش امروز کشور مرهون مجاهدت، رشادت و مقاومت ملت رشید ایران به ویژه رزمندگان و خانواده‌های معظم شهدا هستیم.


وی افزود: دفاع مقدس یک هدیه الهی است که باید قدردان رزمندگان اسلام و جوانان بسیجی ایران اسلامی باشیم و این تحفه الهی را به نسل‌های جدید انتقال دهیم.


رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با ایستادگی در مقابل متجاوزان به سرکردگی آمریکا، درس مقاومت و ایستادگی را به ملت‌های مظلوم جهان آموخت و هیمنه آمریکای جنایتکار را فرو ریخت.


سالاری در ادامه غدیر را حادثه‌ای بزرگ در تاریخ برشمرد و اضافه کرد: نعمت ولایت و امامت، نعمتی پایان‌ناپذیر است و همه مسلمانان باید از این نعمت بی‌پایان بهره ببرند.


فارس نوشت ، چنگ زدن به حبل متین ولایت، عامل موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی تا فتح قله سعادت، راه روشن امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری را ادامه خواهند داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :