موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/99468 :کد

0

مسئول ارشد حشدالشعبی: ۵۰۰ داعشی در الشرقاط هستند

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۳۰
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -مسئول ارشد حشدالشعبی: ۵۰۰ داعشی در الشرقاط هستند

منابع وابسته به نیروهای مردمی عراق تعداد داعشی هایی که در منازل همدستان خود در الشرقاط در شمال این کشور هستند را ۵۰۰ نفر تخمین زد.

منابع وابسته به نیروهای مردمی عراق تعداد داعشی هایی که در منازل همدستان خود در الشرقاط در شمال این کشور هستند را ۵۰۰ نفر تخمین زد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از النهرین، کریم النوری از مسئولان ارشد حشدالشعبی عراق گفت: نیروهای امنیتی و مردمی پیشروی های قابل ملاحظه ای در الشرقاط به دست آورده اند.

 

وی افزود: اوضاع داعش در الشرقاط بسیار بحرانی است و این گروه متحمل خسارات مادی و انسانی زیادی شده است. بر اساس اطلاعات واصله تعداد کشته شدگان داعش ۱۱۰ نفر برآورد می شود.

 

مهر نوشت:النوری از فرار شمار زیادی از داعشی ها با وجود تیم های اعدام و مراکز ایست بازرسی تکفیری ها خبر داد و اعلام کرد: داعشی ها که در داخل الشرقاط حضور دارند ۵۰۰ نفر است که در منازل همدستان مخفی شده اند. اما بیشتر ساکنان به ویژه عشایر الجبوری ضد داعش هستند.

 

وی بیان کرد: داعشی ها توپ و سلاح سنگین دارند اما در برابر سلاح های پیشرفته نیروهای امنیتی و حشد الشعبی حرفی برای گفتن ندارند و همانند سابق به کاشتن بمب و بمب گذاری منازل روی آورده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :