موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/99494 :کد

0

رندر گوشی HTC BOLT لو رفت

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۱
تعداد بازدید : ۳۱۸   
 تحلیل ایران -رندر گوشی HTC BOLT لو رفت

رندر جدیدی از گوشی HTC BOLT لو رفت

اخیراً شایعات در مورد اینکه اچ تی سی در حال کار بر روی یک گوشی جدید به نام اچ تی سی بولت است در فضای مجازی منتشر شده و آخرین بار شنیدیم که این مدل تنها از طریق اپراتور اسپرینت عرضه خواهد شد. امروز هم به لطف پستی از سوی حساب توییتری ایوان بلاس ، به نظر می رسد که رندر جدیدی از این گوشی منتشر شده است

 

به گزارش تحلیل ایران ، پیش از این اطلاعات زیادی در مورد این گوشی در اختیار نداشتیم و فقط می دانستیم که این مدل جانشین گوشی قدیمی HTC Thunderbolt از سال 2011 است.


البته این پیش بینی احتمالاً به دلیل تشابه نام این دو مدل شکل گرفته است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی اسمارت فون ها از آن تاریخ، نمی توانیم مطمئن باشیم که جانشین گوشی HTC Thunderbolt دقیقاً همان دستگاهی ست که ما امروزه به آن نیاز داریم.


همانطور که در رندر زیر قابل مشاهده است، اچ تی سی بولت از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به اچ تی سی 10 دارد که در اوایل سال جاری میلادی معرفی شد.


دکمه هوم فیزیکی در قاب جلویی مشهود است و به جز تفاوتی در جایگیری فلش دوربین و دوربین سلفی اتفاق افتاده، تفاوت دیگری در طراحی این گوشی ها دیده نمی شود.


هرچند حفره های اسپیکر در اچ تی سی بولت بسیار کوچک تر از مدل پیشین به نظر می رسد.

 

تابناک نوشت : متاسفانه بسیاری از ویژگی های این گوشی همچنان مشخص نشده است اما می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک به اطلاعات دقیق تری در مورد این محصول دسترسی پیدا کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :