موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/99496 :کد

0

مشخصات گوشی گلکسی C۹ در وب سایت زوبا ثبت شد

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۳۱
تعداد بازدید : ۴۶۰   
 تحلیل ایران -مشخصات گوشی گلکسی C۹ در وب سایت زوبا ثبت شد

اطلاعات سخت افزاری گوشی گلکسی C۹ با صفحه نمایش ۶ اینچی در وب سایت زوبا به ثبت رسید

اطلاعات سخت افزاری گوشی گلکسی C9 با صفحه نمایش 6 اینچی در وب سایت زوبا به ثبت رسید

 

به گزارش تحلیل ایران، همانطور که مدتی قبل  خواندید، یک گوشی جدید از سوی سامسونگ با نام رمزی Amy در راه عرضه است. بر اساس گزارشات، این گوشی صاحب شماره مدل SM-C9000 بوده که به عنوان گلکسی C9 معرفی نشده نیز شناخته می شود.


اکنون مشخصات جدیدی از این دستگاه در وب سایت زوبا به ثبت رسیده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

با توجه به اینکه مدل گلکسی C5 به صفحه نمایش 5.2 اینچی و گلکسی C7 به صفحه نمایش 5.7 اینچی مجهز شده است، انتظار می رود که مدل C9 یک فبلت 6 اینچی باشد.

ظاهراً پیش بینی های قبلی درست از آب درآمده چرا که مشخصات درج شده در وب سایت واردات و صادرات هند یعنی زوبا، نشان می دهد که مدل SM-C9000 به صفحه نمایش 6 اینچی مجهز است.در تاریخ 19 سپتامبر، دو قطعه از این سری محصولات برای پشت سر گذاشتن تست های اولیه به هند صادر شدند. قیمت اولیه هر کدام از این گوشی ها حدوداً 255 دلار بوده است و جالب تر اینکه در ماه گذشته یک نسخه دیگر از مدل SM-C9000 با صفحه نمایش 5.7 اینچی از سوی چین به هند صادر شده بود.


با توجه به اینکه مدل گلکسی C7 به صفحه نمایش 5.7 اینچی مجهز شده، به نظر می رسد که تجهیز گلکسی C9 به صفحه نمایش 6 اینچی تصمیم معقول تری باشد.

 تابناک نوشت: اگر این دستگاه تنها برای عرضه در کشور چین آماده شده باشد، باید در آینده نزدیک منتظر ثبت مشخصات آن در رگورلاتوری TENAA باشیم و با ویژگی های دقیق تر آن آشنا شویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :