موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/99529 :کد

0

دستور کار مجلس در هفته آتی

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۰
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -دستور کار مجلس در هفته آتی

رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

 
رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

به گزارش تحلیل ایران، جلسات علنی مجلس بعد از سه هفته تعطیلات از یکشنبه ۴ مهر مجددا برگزار خواهد شد و مجلس در سه روز  یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه جلسه علنی  دارد.بر این اساس بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۴۲ قانون آیین نامه داخلی مجلس  و رسیدگی به دو لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین ایران و عراق و همکاری در زمینه دامپزشکی و بهداشت دام بین ایران و آذربایجان در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

هم‌چنین نمایندگان هفته آینده به بررسی لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست، طرح الحاق دو تبصره به ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی و لوایح اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان( ایتا) و اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا ( ادغام با طرح کاهش آلودگی هوا )می پردازند.

ایسنا نوشت: انتخاب سه نفراز نمایندگان مجلس با معرفی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی به عنوان عضو در هیأت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت، انتخاب یک ناظر از اعضای کمیسیون اقتصادی با  تصویب مجلس به عنوان ناظر در نحوه اجرای ماده ۳۷ قانون مالیات بر ارزش افزوده و انتخاب سه نفراز نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی اجرای سیاست‌های  کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از دیگر موارد کاری هفته آینده مجلس است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :