موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/99569 :کد

0

دشمن به دنبال جلوگیری از صدور انقلاب است

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -دشمن به دنبال جلوگیری از صدور انقلاب است

سرلشکررحیم‌صفوی گفت: می‌خواستند پیام انقلاب به کشورهای دیگر نرسد اما توانستیم که انقلاب و فکر ایستادگی در مقابل ظلم و فلسفه پیروزی خون بر شمشیر را به دیگر کشور‌های جهان از جمله سوریه و عراق صادر کرد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مربوط به نیروهای مسلح گفت: می‌خواستند پیام انقلاب به کشورهای دیگر نرسد اما توانستیم که انقلاب و فکر ایستادگی در مقابل ظلم و فلسفه پیروزی خون بر شمشیر را به دیگر کشور‌های جهان از جمله سوریه و عراق صادر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار‌ سرلشکر یحیی‌رحیم‌صفوی در یادواره سرداران و70 شهید روستای نمونه کشوری گنجان با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به تک تک خانواده شهدا اظهار داشت: بنده نیز به بیش از 6000 شهید استان 350 شهید شهرستان رابر و 70 شهید روستا سلام و درود می‌فرستم.

 

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مربوط به نیروهای مسلح با اشاره به اینکه ما از رمز و راز شهادت بی‌خبریم و نمی‌دانیم که حقیقت شهادت چیست؟ آیا شهادت مرگ است یا حیات؟ رفتن است یا ماندن؟ شهید چه چیزی می‌دهد و در برابر آن چه می‌گیرد؟ و در نهایت ما نمی‌فهمیم راز و رمز شهادت و حیات جاودانه در چیست؟ گفت: نظر کردن به وجه الله بالاترین پاسخ خداوند به این نثار صادقانه جان است.

 

وی با بیان اینکه وجود 70 شهید از یک روستای کوچک نه تنها در ایران که در تمام دنیا بی نظیر است، تصریح کرد: به‌راستی شهیدان این روستای سرسبز با این مردم دلاور چه اهدافی در سر داشتند.

 

رحیم‌صفوی خاطر نشان کرد: باید ببینیم دشمنانی که به کشور ما حمله کردند و آمریکا و دیگر کشورهایی که حامی آنها بودند چه اهدافی در سرداشتند آیا حداقل هدف آنها تصرف مناطق غربی ایران نبود؟

 

وی افزود: از دیگر اهداف آنها می‌توان به جلوگیری از صدور انقلاب و نهایتا تضعیف منابع انسانی این مرز و بوم اشاره کرد.

 

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مربوط به نیروهای مسلح در بیان خاطراتی از شکست حصر آبادان گفت: در آن عملیات 15 گردان تشکیل دادیم و در عملیات بعدی که آزاد سازی بستان بود هر تیپ ما بین 5 تا 7هزار نیرو داشت وجود این همه نیرو و عملیاتی در این سطح باعث شد که فرماندهان ما بگویند ما عهده‌دار این‌همه خون نمی‌خواهیم باشیم؛ آنها را نزد امام در جماران آوردیم امام فرمودند بروید خدا را شکر کنید و با تدبیر عمل کنید چون اسماء شهدای شما در لوح الهی ثبت شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن تخریب زیرساختهای نظام نوپای ما بود، اظهار داشت: می‌خواستند پیام انقلاب به کشورهای دیگر نرسد اما توانستیم که انقلاب و فکر ایستادگی در مقابل ظلم و فلسفه پیروزی خون بر شمشیر را به دیگر کشور‌های جهان از جمله سوریه و عراق صادر کردیم.

 

رحیم‌صفوی گفت: شما امتی الگو و اسوه شدید برای همه مسلمانان؛ مردم ونزوئلا مسلمان نیستند ولی از شما یاد گرفتند در مقابل آمریکا بایستند.

 

تسنیم نوشت:دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا در امور مربوط به نیروهای مسلح با اشاره به اینکه خداوند شهدا را انتخاب کرد، گفت: شهدا هم رسیدن به لقاالله را انتخاب کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :