موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/99595 :کد

0

سانتیلی: ایران و استرالیا تفاوت‌های مشهودی دارند

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -سانتیلی: ایران و استرالیا تفاوت‌های مشهودی دارند

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: تفاوت‌های مشهودی بین دو تیم ایران و استرالیا از نظر فنی و تجربه بازی وجود دارد که شکست ملی‌پوشان ما را در پی داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: تفاوت‌های مشهودی بین دو تیم ایران و استرالیا از نظر فنی و تجربه بازی وجود دارد که شکست ملی‌پوشان ما را در پی داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، روبرتو سانتیلی بعد از شکست سه بر یک شاگردانش برابر تیم تیم والیبال «ب» ایران اظهار داشت: تیم استرالیا از بازیکنان جوانی برای کسب تجربه در این تورنمنت استفاده کرده است. البته تعدادی هم بازیکن باتجربه همراه داریم که در مقابل ایران عملکرد نسبتاً خوبی داشتند.

 

وی با بیان اینکه طبیعی است که نمی‌توان از بازیکنان جوان و بدون تجربه انتظارات زیادی داشت، گفت: بازیکنانم در برخی از لحظات مسابقه با ایران خوب ظاهر شدند.

 

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا با تأکید بر این که تفاوت مشهودی بین تیم جوان استرالیا و تیم والیبال «ب» ایران وجود داشت، افزود: در نخستین مسابقه مغلوب ایران شدیم اما باید در ادامه مسابقات برای کسب پیروزی تلاش کنیم.

 

سانتیلی درباره میزبانی تایلندی‌ها در این مسابقات خاطرنشان کرد: همه چیز بیرون از سالن مسابقات شامل تغذیه و اسکان خوب است، اما سالن مسابقات و تمرین، استاندارد نیست و کشور میزبان برای مسابقات مهمی همچون جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا، باید سالن‌های بهتری در نظر می‌گرفت.

 

تسنیم نوشت:تیم والیبال «ب» ایران در نخستین مسابقه خود در پنجمین دوره جام کنفدراسیون مردان آسیا موفق به شکست سه بر یک استرالیا شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :