موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/99635 :کد

0

پیشروی ارتش سوریه در منطقه راموسه در جنوب حلب

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۶
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -پیشروی ارتش سوریه در منطقه راموسه در جنوب حلب

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه پیشروی های خود، مناطق کارخانه کود و المکاتب در جنوب حلب را از تروریست ها پاکسازی کردند.

ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه پیشروی های خود، مناطق کارخانه کود و المکاتب در جنوب حلب را از تروریست ها پاکسازی کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از رسانه های سوری ، ارتش سوریه هم چنین بخش هایی از پروژه 1070 واحدی در جنوب غرب حلب را در یک درگیری شدید با تروریست ها بازپس گرفت.


بر اساس این گزارش، تروریست های جیش الفتح کارخانه کود را به پایگاه خود تبدیل کرده بودند. دراین درگیری ها شماری از تروریست ها کشته و زخمی و شماری فراری شدند.


جنگنده های نیروی هوایی ارتش سوریه در استان حماه در معردس، کارخانه آرد، صوران، طیبه الامام، بطیش، الزلاقیات، تل دویر، عطشان، معان و سکیک مواضع تروریست ها را بمباران کردند.


ایرنا نوشت : در حومه جنوبی ادلب نیز در شهر خان شیخون مواضع تروریست های جیش الفتح بمباران شد. نیروی هوایی سوریه در حمص نیز مواضع گروه های تروریستی احرارالشام و النصره در تیرمعله، تلبیسه، الرستن و کیسین و مواضع داعش را در شرق تدمر و روستاهای صوانیه و العلیانیه در شرق حمص بمباران کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :