موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/99640 :کد

0

تجمع کودکان غزه برای استقبال از ناوگان آزادی

  پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۵
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -تجمع کودکان غزه برای استقبال از ناوگان آزادی

کودکان غزه برای قدردانی و خوش‌آمد‌گویی به فعالان شرکت‌کننده در ناوگان چهارم آزادی تحت نام زیتون تجمعی برپا کردند.

کودکان غزه برای قدردانی و خوش‌آمد‌گویی به فعالان شرکت‌کننده در ناوگان چهارم آزادی تحت نام زیتون تجمعی برپا کردند.

به گزارش تحلیل ایران، کودکان غزه صبح امروز پنجشنبه یک تجمع برای خوش‌آمدگویی به دو «ناوگان آزادی» (در قالب دو کشتی الامل و الزیتونه)  که در اعتراض به محاصره نوار غزه عازم این منطقه شده‌اند، تشکیل دادند تا اینگونه خوشحالی و قدردانی خود از فعالان زن شرکت‌کننده در این حرکت نمادین را ابراز کنند.


 بر اساس گزارش وبگاه «الرساله»، این کودکان پلاکارت‌هایی در دست داشتند که با عبارت‌های نوشته شده بر روی آن، استقبال مردم غزه  از تحرکات جهانی برای رفع محاصره 10 ساله را نشان می‌داد.


بر روی برخی از این پلاکارت‌ها اسامی شرکت‌کنندگان در این ناوگان از جمله «علا العابد» فعال اردنی، «لطیفه الهباشی» نماینده جنبش النهضه و خبرنگار عرب «خدیجه بن قنه» نوشته شده بود.


مشرق نوشت: حدود 30 فعال زن از 20 کشور اروپایی و عربی از جمله الجزائر، اردن، سوئد، اسپانیا، ایتالیا، کانادا  و جنوب آفریقا در ناوگان چهارم آزادی مشارکت دارند؛ این ناوگان از هفته گذشته و از بندر بارسلونای اسپانیا به سمت غزه راه افتاده است.


تلاش اسرائیل برای جلوگیری از ورود ناوگان مذکور به سواحل غزه

از سوی دیگر برخی رسانه های اسرائیلی اعلام کردند یک ناوگان دریایی برای مقابله با ناوگان آزادی تشکیل داده است تا مانع از رسیدن آن به سواحل نوار غزه شود.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :