موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/99674 :کد

0

لاوروف: در نشست امروز گروه حمایت از سوریه اتفاق جدید نیفتاد

  جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۳
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -لاوروف: در نشست امروز گروه حمایت از سوریه اتفاق جدید نیفتاد

دقائقی پس از اتمام نشست گروه موسوم به حمایت از سوریه در نیویورک، وزرای خارجه روسیه، فرانسه و آمریکا از بی‌نتیجه ماندن آن خبر دادند.

دقائقی پس از اتمام نشست گروه موسوم به حمایت از سوریه در نیویورک، وزرای خارجه روسیه، فرانسه و آمریکا از بی‌نتیجه ماندن آن خبر دادند.

 

به گزارش تحلیل ایران سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه دقائقی پس از اتمام نشست گروه بین‌المللی موسوم به حامیان سوریه در نیویورک، از شکست این مذاکرات خبر داد.


آنطور که شبکه خبری راشاتودی گزارش داده، لاوروف پس از اتمام این نشست گفته «در نشست امروز گروه حامیان سوریه اتفاق جدید رخ نداد و مذاکرات برای حل بحران ادامه خواهد داشت.»

وزیر خارجه روسیه از معارضان سوری هم خواسته که برای حل بحران کشورشان گام‌هایی بردارند و تأکید کرده که وضعیت کنونی، وضعیتی مناسب برای بهره‌برداری تروریست های جبهه‌النصره و «نباید گذاشت که آنها از این شرایط استفاده کنند.»


«جان کری» وزیر خارجه آمریکا هم پس از اتمام نشست سخن گفته و در گفته‌های مشابهی، به بی‌نتیجه ماندن نشست امروز اعتراف کرده است.


مشرق نوشت: زیر خارجه آمریکا گفته که روز جمعه نشست دو جانبه دیگری با وزیر خارجه روسیه خواهد داشت و مذاکره در باب بحران سوریه را ادامه خواهد داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :