موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/99739 :کد

0

ولایتی: ایران اسلامی مستقل ترین کشور منطقه و جهان است

  جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -ولایتی: ایران اسلامی مستقل ترین کشور منطقه و جهان است

عضو مجمع مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز بزرگداشت شهیدان و ایثارگران نوشت: امروز در پناه اقتدار و امنیت، ایران اسلامی مستقل ترین و تاثیرگذارترین کشور منطقه و جهان محسوب می‌شود.

عضو مجمع مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز بزرگداشت شهیدان و ایثارگران با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز در پناه اقتدار و امنیت، ایران اسلامی مستقل ترین و تاثیرگذارترین کشور منطقه و جهان محسوب می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، علی اکبر ولایتی، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز بزرگداشت شهیدان و ایثارگران با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز در پناه اقتدار و امنیت، ایران اسلامی مستقل ترین و تاثیرگذارترین کشور منطقه و جهان محسوب می گردد.


ولایتی در این یادداشت خود آورده است: هفته دفاع مقدس زمانی نورانی و آسمانی است برای بزرگداشت رشادت ها و شهامت های سرداران و سرآمدان ایثار و شهادت که نام خود را در تاریخ، به بزرگی و نیکویی ثبت و ضبط نموده اند و این ایام مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران را گرامی می داریم.


بی تردید این روزهای نورانی یادآور نام نیک شخصیت های بی همتا و آسمانی است که با اقتداء به آموزه های بلند اسلامی، تبعیت از ائمه اطهار (علیهم السلام) و ارزش های متعالی کربلاء و فرمانبری از رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عزت و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان آورده اند و موجب افتخار برای همیشه تاریخ این سرزمین گردیدند.


نسیم آنلاین نوشت: در یک نگاه کلی به تاریخ ایران می توان مشاهده کرد که به دلایل مختلف و بعضا بسیار کوچک، بخشی از کشور در جهت منفعت طلبی پادشاهان به دیگران و قدرت های خارجی بخشیده می شد و تنها در سایه انقلاب اسلامی، حتی یک وجب از خاک میهن واگذار نگردید و اجازه تجاوز به سلطه گران و مستکبران داده نشد و امروز هم در کمال افتخار، امنیت و اقتدار و با زعامت و هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجازه دست اندازی داده نخواهد شد و مسیر رشد و تعالی کشور پیش می رود.


پیروزی در دفاع مقدس، بیرون راندن دشمنان از کشور و متجاوز دانستن صدام در عرصه بین المللی، بیانگر رشادت نیروهای بسیجی و نظامی و همراهی مردمی قهرمان و بزرگ است که اقتدار و سربلندی را برای کشور به وجود آوردند و امروز هم در پناه اقتدار و امنیت، ایران اسلامی مستقل ترین و تاثیرگذارترین کشور در منطقه و جهان محسوب می گردد.


به روح بلند شهداء و امام بزرگوار صلوات می فرستیم و امیدواریم خداوند متعال همه ما را قدران رشادت های ایثارگران و شهداء و در مسیر آنان قرار دهد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :