موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/99741 :کد

0

دشمنی های استکبار با ملت ایران هیچگاه به پایان نمی رسد

  جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -دشمنی های استکبار با ملت ایران هیچگاه به پایان نمی رسد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دشمنی های استکبار با ملت ایران هیچگاه تمامی ندارد و قدرت های زورگو برای رسیدن به مقاصد خود از همه شیوه ها استفاده می کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دشمنی های استکبار با ملت ایران هیچگاه تمامی ندارد و قدرت های زورگو برای رسیدن به مقاصد خود از همه شیوه ها استفاده می کنند.

به گزارش تحلیل ایران، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که با پیروزی انقلاب اسلامی، منافع قدرت های مستکبر در ایران به خطر افتاد، اظهار داشت: استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی ایران، قبل از پیروزی نهضت اسلامی، جنگ و دشمنی خود را با ملت ایران آغاز کرده و همچنان این رویکرد خود را ادامه می دهند. 
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز دشمن از حربه های مختلف نظیر تحریم، ترور شخصیت ها و دانشمندان کشور، جنگ هشت ساله و غیره استفاده کرد تا به اهداف خود در کشور برسد. 
 
وی با اشاره به حضور مردم در صحنه و میدان و وجود رهبری آگاه و بیدار ادامه داد: به برکت هوشیاری و حضور مردم در صحنه و وجود رهبری بصیر و آگاه، توطئه ها و نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی خنثی شده و استکبار نتوانسته است به اهداف خود برسد. 
 
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید توجه داشت که دشمنی های استکبار با ملت ایران هیچگاه تمامی ندارد و قدرت های زورگو برای رسیدن به مقاصد خود از همه شیوه ها و حربه ها استفاده می کنند. 
 
نقوی حسینی با اشاره به این نکته که هوشیاری مردم نسبت به توطئه ها و نقشه های دشمن در برهه و عصر حاضر بسیار ضروری است، گفت: در دوران دفاع مقدس، صحنه و دشمن مشخص بود اما امروز باید با بصیرت و هوشیاری هر چه بیشتر در برابر توطئه های دشمن ایستادگی کرد. 
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد: هفته دفاع مقدس یادآور این پیام است که می توان با دارا بودن فرهنگ ایثارو مقاومت در برابر دشمن ایستاد و آن را به زانو درآورد. 
 
نقوی حسینی متذکر شد: باید از فرصت هفته دفاع مقدس برای گسترش فرهنگ مقاومت استفاده کرد و از این حادثه برای بازخوانی جنایات و دشمنی های استکبار بر حق ملت ایران بهره برد. 

 
منبع: مهر
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :