موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99791 :کد

0

کنایه مورینیو به منتقدانش: من بدترین مربی تاریخ هستم!

  جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۳
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -کنایه مورینیو به منتقدانش: من بدترین مربی تاریخ هستم!

آقای خاص پاسخ انتقاداتی را که به وی می‌شود، به شکلی خاص داد.

آقای خاص پاسخ انتقاداتی را که به وی می‌شود، به شکلی خاص داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ژوزه مورینیو پس از سه شکست متوالی تیمش که برابر منچسترسیتی و واتفورد در لیگ برتر و فاینورد در لیگ اروپا رقم خورد، به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. او عصر امروز (جمعه) در آستانه دیدار فردای شاگردانش برابر لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی با حضور در کنفرانس خبری پاسخ این انتقادات را به شکلی جالب داد.

 

ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری گفت: تاریخ می‌گوید تیم‌های زیادی در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر موفق به دفاع از عنوان قهرمانی خود نبوده‌اند. یک بار منچستریونایتد موفق به این کار شده و دیگری تیمی (چلسی) که توسط بدترین مربی تاریخ فوتبال (مورینیو) هدایت می‌شد.

 

وی در مورد بازی فردای مردانش هم اظهار داشت: لسترسیتی به این دلیل فصل گذشته به قهرمانی لیگ برتر رسید، چون خیلی خوب بود و هنوز هم تیم خیلی خوبی است. به‌نظرم آنالیز لسترسیتی کار خیلی ساده‌ای است، چون سازمان دفاعی و هجومی آنها روشن و شفاف است، اما کارمان برای کنار آمدن با نوع بازی‌شان خیلی دشوار است. در واقع درک بازی لسترسیتی آسان، اما بازی مقابل آنها دشوار است.

 

آقای خاص در بخش دیگری از اظهاراتش به دفاع از بازیکنان خود پرداخت و گفت: تنها چیزی که ناراحتم کرد، انتقاداتی بود که رسانه‌ها از بازیکنانم داشتند. بازیکنان من، بازیکنانم هستند و باید از آنها حمایت کنم. وقتی هم که نتوانم از بازیکنم برابر شما رسانه‌ها حمایت کنم، احساس ناامیدی به من دست می‌دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :