موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/99828 :کد

0

نوبخت: بودجه سال ۹۶ تا قبل از آذرماه تقدیم مجلس می شود

  شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۲:۰۸
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -نوبخت: بودجه سال ۹۶ تا قبل از آذرماه تقدیم مجلس می شود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تهیه و تنظیم بودجه سال ۹۶ در دست اقدام است و تا قبل از آذرماه تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تهیه و تنظیم بودجه سال 96 در دست اقدام است و تا قبل از آذرماه تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران محمد باقر نوبخت هدف از سفرش به این استان را بازدید از برخی مناطق این استان و بررسی پیشرفت چند پروژه مهم در دست اجرا بیان کرد.


وی گفت: با توجه به تقارن این سفر با آغاز سال تحصیلی جدید، امروز (شنبه) در مراسم بازگشایی مدارس سیستان و بلوچستان شرکت خواهیم کرد.


نوبخت اظهار کرد: حضور در نشست شورای برنامه ریزی سیستان و بلوچستان و بررسی طرح های سفر پیشین ریاست جمهوری به این استان و بر آورد آخرین نیازهای منطقه برای طرح در بودجه سال آینده نیز از برنامه های این سفر است.


معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به اینکه روز یکشنبه بررسی برنامه ششم توسعه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، این سفر فرصت مناسبی را برای بررسی و بازنگری در برنامه پنج سال آینده توسعه سیستان و بلوچستان فراهم می کند.


ایرنا نوشت : نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جمعه شب وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :