موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/99837 :کد

0

سامسونگ با سخت گیری های از سوی دولت کره روبرو شد

  شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۳۲
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -سامسونگ با سخت گیری های از سوی دولت کره روبرو شد

سامسونگ با سخت گیری های بیشتری از سوی دولت کره جنوبی روبرو شد

 سامسونگ با سخت گیری های بیشتری از سوی دولت کره جنوبی روبرو شد

 

به گزارش تحلیل ایران  مقامات کره جنوبی نهایت سخت گیری را در مورد گوشی های معیوب گلکسی نوت 7 سامسونگ در نظر گرفته اند و در همین راستا، خبر رسیده که این شرکت ملزم شده از این پس هر دستگاه گلکسی نوت 7 که تولید می کند را با اشعه ایکس اسکن کند تا هر گونه عیب و ایرادی در باتری آن پیش از ورود به بازار مشخص شود.


این اقدام عجیب قطعا باعث افزایش هزینه هایی می شود که سامسونگ طی این فراخوان متقبل شده است، اما به نظر می رسد ایمنی کاربران بیش از هر چیز دیگری در این کشور ارزش داشته باشد.


طبق اعلام موسسه استاندارد و فناوری کره جنوبی، این اسکن باید باتری ها را پیش از قرار گرفتن در گوشی نیز شامل شود، تا بتوان به طور کامل مطمئن بود که گوشی هایی که دارای برچسب ایمنی هستند واقعا هیچ خطری را متوجه کاربران نمی کنند.


سازمان حفاظت از ایمنی مشتریان در کره جنوبی نیز از این موضوع که تعداد اندکی از کاربران این گوشی در این کشور نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کرده اند ابراز نگرانی کرده و علت آن را عدم آگاهی آنها درباره خطرات گلکسی نوت 7 دانسته است.


در همین راستا، این سازمان با سامسونگ به توافق رسیده تا مدت زمان معتبر برای بازپس گیری این گوشی ها را از کاربران افزایش دهد.


به نظر می رسد سامسونگ روزهای سختی را برای قانع کردن مقامات کشورش و جلب اعتماد آنها در پیش داشته باشد.


تابناک نوشت : ماجرای انفجار گوشی های نوت 7 سامسونگ ضربه سختی به اعتبار این شرکت وارد کرده و باعث شده در بسیاری از نقاط جهان، محدودیت هایی برای استفاده از این گوشی وضع شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :