موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد کلان

a/99956 :کد

0

آغاز هشتمین سرشماری نفوس و مسکن از امروز

  شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۴
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -آغاز هشتمین سرشماری نفوس و مسکن از امروز

رئیس مرکز آمار ایران از آغاز همزمان سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ در کشور خبر داد.

رئیس مرکز آمار ایران از آغاز همزمان سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در کشور خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی پارسا در گفتگو با بخش خبری بامدادی سیما گفت: سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir  از بامداد امروز برای ارائه خدمات به هموطنان فعال شده است و تاساعت 9 صبح شش هزار نفر با مشارکت در سرشماری اینترنتی فرم های اطلاعات امارگیری را تکمیل کرده اند.
 
وی تاکید کرد: هموطنان باید پس از تکمیل فرم های آمارگیری کد اینترنتی دریافتی را نزد خود حفظ کنند تا هنگام مراجعه آمارگیران مرکز آمار این کد را به آنها بدهند.
 
پارسا خاطرنشان کرد: مشارکت هرچه بیشتر مردم در ارائه اطلاعات آماری خود به صورت اینترنتی ضمن کاهش هزینه های طرح، سطح نظام آماری کشور را در حد بین المللی ارتقاء می بخشد.
 
وی تاکید کرد : تمامی اطلاعات جمع آوری شده در قالب طرح سرشماری عمومی  نفوس و مسکن طبق قانون محرمانه است و در اختیار هیچ نهادی قرار نخواهد گرفت.
 
رئیس مرکز آمار افزود: مرحله نخست آمارگیری که از امروز تا 25 مهرماه به صورت اینترنتی انجام می شود و از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه با مراجعه آمارگیران مرکز امار با مراجعه حضوری به درب منازل تمامی ایرانیان انجام خواهد شد.
 
این طرح ، هشتمین دوره آمارگیری عمومی نفوس و مسکن است که قرار است نتایج نخست آن اوایل دی ماه منتشر شود و نتایج تفصیلی آن نیمه نخست سال 1396 اعلام خواهد شد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :