موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/99974 :کد

0

آمریکا تمایلی به پایان بحران سوریه ندارد

  شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -آمریکا تمایلی به پایان بحران سوریه ندارد

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با تاکید بر اینکه جنگ تحمیلی علیه سوریه اکنون دیگر نیابتی نیست، اعلام کرد که ترکیه از شمال و اسرائیل از جنوب وارد اراضی سوریه شدند.

 

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با تاکید بر اینکه جنگ تحمیلی علیه سوریه اکنون دیگر نیابتی نیست، اعلام کرد که ترکیه از شمال و اسرائیل از جنوب وارد اراضی سوریه شدند و آمریکا نیز مواضع نظامی ما را در شرق هدف قرار می دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران، «بشار جعفری» در پی تحولات اخیر در سوریه و حمله آمریکا به مواضع ارتش سوریه در دیرالزور اعلام کرد که دولت آمریکا تمایلی به حل بحران سوریه و هیچ اراده سیاسی برای پایان دادن به این بحران ندارد.


فارس نوشت: نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در گفت‎وگوی ویژه با شبکه خبری «روسیاالیوم» به مواضع دوگانه آمریکا در قبال تحولات سوریه اشاره کرد و گفت: دولت آمریکا از یک سو خواستار آتش بس در سوریه است و از سوی دیگر جنگنده‎های آن مواضع نظامی ارتش سوریه را برای کمک به داعش بمباران می‏‌کنند.


دیپلمات کارکشته سوری افزود: مواضع دولت آمریکا در قبال تحولات سوریه دوگانه است و به وعده‎های خود عمل نمی کنند. دولت آمریکا به توافقات خود با طرف روسی درباره آتش بس یک هفته ای پایبند نبوده است.


بشار جعفری با بیان اینکه جنگ تحمیلی علیه سوریه اکنون دیگر نیابتی نیست، تصریح کرد: ترکیه از شمال و اسرائیل از جنوب وارد اراضی سوریه شدند و آمریکا نیز مواضع نظامی ما را در شرق هدف قرار می دهد و نظامیان خود را در شمال سوریه مستقر کرده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :