موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/99977 :کد

0

گسترش فولاد مربی دارد و نمی‌خواهم به این تیم بروم

  شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۱
تعداد بازدید : ۱۲۸   
 تحلیل ایران -گسترش فولاد مربی دارد و نمی‌خواهم به این تیم بروم

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: گسترش فولاد مربی دارد که کار خود را انجام می‌دهد و نمی‌خواهم آرامش آنها بر هم بخورد.

 

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: گسترش فولاد مربی دارد که کار خود را انجام می‌دهد و نمی‌خواهم آرامش آنها بر هم بخورد.


به گزارش تحلیل ایران، یحیی گل‌محمدی  در مورد جدایی از تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: یک سری مشکلات با مدیریت باشگاه داشتیم و سوءتفاهماتی وجود داشت که کتمان نمی‌کنم. شرایط برای کار بسیار سخت شده بود. هم باشگاه به جدایی تمایل داشت و هم من مایل بودم از ذوب‌آهن جدا شوم.

وی ادامه داد: همه می‌دانند ذوب‌آهن قبل از من حال خوبی نداشت. تمام تلاشم را انجام دادم و بهترین نتایج را با ذوب‌آهن گرفتم. دو بار می‌توانستیم قهرمان لیگ شویم اما این اتفاق رخ نداد ولی دو سال پیاپی قهرمان جام حذفی شدیم. در این مدت استقلال و پرسپولیس را با نتایج خوب شکست دادیم، جوانگرایی کردیم، بازیکنان کم‌تجربه را به تیم ملی رساندیم و بازیکنانی از لیگ یک و دو را به عنوان پدیده معرفی کردیم. در مجموع فکر می‌کنم خروجی خوبی در ذوب‌آهن داشتم.

خبرنگار میزان نوشت: سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره مذاکره با مسئولان باشگاه گسترش فولاد برای جانشینی فراز کمالوند تصریح کرد: این شایعه هم در باشگاه ذوب‌آهن و هم در رسانه‌ها مطرح شده است. من هیچ مذاکره‌ای با مسئولان باشگاه گسترش فولاد انجام نداده‌ام. گسترش فولاد مربی دارد که کار خود را انجام می‌دهد و نمی‌خواهم آرامش آنها بر هم بخورد.

گل‌محمدی در مورد اینکه مجتبی حسینی، دستیارش در ذوب‌آهن جانشین او در این تیم شده، گفت: من سال ها با حسینی کار کردم. او در این مدت همیشه کمک و دوست خوب من بوده است. خودم به او گفتم بماند و در بازی جام حذفی به ذوب‌آهن کمک کند. پس از آن اگر خواست بماند، من مشکلی ندارم. تصمیم با خود اوست.

وی در پایان گفت: برای ذوب‌آهن آرزوی موفقیت دارم. از کارگران کارخانه ذوب‌آهن، اعضای هیئت مدیره، مربیان، رسانه‌ها و بازیکنان تشکر می‌کنم. نمی‌خواهم با جدایی از ذوب‌آهن، این تیم ذره‌ای به حاشیه برود. دوست دارم ذوب‌آهن همیشه سربلند باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :