موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/99986 :کد

0

جنگ دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی پایان نیافته است

  یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -جنگ دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی پایان نیافته است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ دشمنان علیه نظام اسلامی هنوز پایان نیافته و امروز جبهه استکبار، پروژه نفوذ و تخریب از درون را به اجرا گذاشته است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ دشمنان علیه نظام اسلامی هنوز پایان نیافته و امروز جبهه استکبار، پروژه نفوذ و تخریب از درون را به اجرا گذاشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری، شنبه شب در همایش استادان بسیجی در دانشگاه قم افزود: دشمنان پس از شکست در جنگ نظامی و تلاش برای به انزوا کشیدن جمهوری اسلامی، امروز اصول و ارکان انقلاب را نشانه گرفته اند و به دنبال تخریب نظام از درون هستند.


وی با بیان اینکه امروز دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی، آرمان ها و ارزش های انقلاب از جمله دفاع مقدس را زیرسوال برده اند، خاطرنشان کرد: آنها به دنبال کمرنگ کردن، خدشه دار کردن ارزش های انقلابی و فروریختن نظام اسلامی هستند اما با وجود مردم با بصیرت و ولایتمدار کشورمان هرگز موفق نخواهند شد.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عوامل نفوذ دشمنان ممکن است چهره های مذهبی بوده و سخنان ارزشی را مطرح کنند، گفت: دشمنان پروژه نفوذ را با کسانی در کشور اجرا می کنند که از جنس انقلاب بوده و عموم مردم در رابطه با آنها دچار شک و تردید نشوند.


وی بر ضرورت برخورداری از آگاهی و بصیرت برای شناخت چهره واقعی نفاق در جامعه تاکید کرد و گفت: امروز استحاله فرهنگی و تخریب نظام از درون، با ابزار و شیوه ها و آدم های جدید و تغییر یافته انجام می شود و نخبگان جامعه برای شناخت و شناساندن این افراد در این پیچیدگی و فضای غبارآلود، رسالت سنگینی برعهده دارند.


ذوالنوری در پایان با بیان اینکه ایران اسلامی در تمامی جهات اقتصادی و اعتقادی برای دشمنان اهمیت دارد، تصریح کرد: امروز نخبگان جامعه به عنوان یکی از اهداف اصلی پروژه نفوذ به شمار می روند و مسئولان امر باید این مساله حساس را هرچه بیشتر و بهتر در دانشگاه های کشور برای استادان و دانشجویان تبیین کنند.


ایرنا نوشت : همایش استادان بسیجی دانشگاه های قم شنبه شب با حضور آیت الله حایری شیرازی و جمعی از مسئولان اجرایی و استادان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان در سالن همایش های شهید بهشتی(ره) دانشگاه قم برگزار شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :