بررسی علت داغ شدن بیش از حد نوت‌های ۷ تعویضی توسط سامسونگ

    •••••  جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۳۸ کد مطلب : 100840/a   

 سامسونگ در حال بررسی علت داغ شدن بیش از حد نوت‌های 7 تعویضی است

 

به گزارش تحلیل ایران، درست زمانی که فکر می‌کردیم جنجال انفجار گلکسی نوت‌های 7 سامسونگ به روزهای پایانی خود رسیده است و با اجرای طرح فراخوان دیگر نیازی به نگرانی درباره آتش گرفتن این گوشی های هوشمند نیست، گزارش‌های مختلفی مبنی بر داغ شدن بیش از حد برخی از این گلکسی نوت‌های 7 جدید منتشر شد و در نهایت یکی از کاربران گزارش داد که نوت 7 سالمی که به تازگی خریداری کرده بود و از لحاظ ایمنی مورد تایید سامسونگ بود، منفجر شده است.

 

در برخی از گزارش‌های دریافتی از کاربران، گوشی‌های نوت 7 تعویضی و جدید آن چنان داغ می‌شدند که کاربران نمی‌توانستند گوشی را کنار گوشی خود بگیرند. این گزارش‌ها از سوی کاربران در ایالات متحده و هم چنین کره جنوبی دریافت شده‌اند.

 

به نظر می رسد که سامسونگ این گزارش‌ها را بسیار جدی گرفته است و این شرکت روز گذشته اعلام کرد که در حال بررسی شکایت‌های کاربران است.


سامسونگ در بیانیه‌ خود در وب سایت وال استریت ژورنال گفت که در شرایط عادی ممکن است تمامی گوشی‌ها نوسانات دمایی را تجربه کنند. اما دمای بالایی که منجر شود شما نتوانید گوشی را کنار گوش خود بگیرید، از حد نرمال فراتر است و سامسونگ اکنون در تلاش است تا علت این مشکل را پیدا کند.

 

انفجار اولین سری از گوشی‌های گلکسی نوت 7 عرضه شده در بازار سامسونگ را مجبور کرد که بیش از 2.5 میلیون دستگاه را فراخوانی کند که بیش از یک میلیون از این گوشی ها به کاربران آمریکایی تعلق داشتند.

 

نمایندگی سامسونگ در سئول هفته پیش گزارش داد که نیم میلیون از کاربران آمریکایی نوت 7 خود را تعویض کرده‌اند و 90 درصد آنها به جای یک گوشی جدید، باز هم نوت 7 را انتخاب کرده‌اند.

 

تابناک نوشت : خبر داغ شدن بیش از حد و حتی انفجار گوشی های ایمن و جدید سامسونگ با خبر خرابی ماشین‌های لباسشویی این شرکت همزمان شده است.