محدودیت ترافیکی تعطیلات پایان هفته

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۷ کد مطلب : 106837/a   

جاده های مازندران از فردا چهارشنبه 26 آبان تا صبح روز دوشنبه اول آذر به خاطر تعطیلات پایان هفته و اربعین حسینی با محدودیت های ترافیکی مواجه است .

 

به گزارش تحلیل ایران سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران عصر سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی استان از ساعت 12 فردا به اجرا گذاشته می شود و تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه اول آذر ادامه می یابد.

 

سرهنگ ' محمدرضا خسرویان ' افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت در این مدت در هر سه محور منتهی به پایتخت و بر عکس شامل کندوان (چالوس- کرج) ، هراز و فیروزکوه ممنوع است.
وی در عین حال گفت که تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.


** کندوان
- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس ممنوع است .


- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز چهارشنبه 26 آبان از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است .


- با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 23 روز چهارشنبه از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود .


- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه 30 آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت17 تا 23 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.


** هراز
- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است .


- تردد کلیه کامیون ها ، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت8 صبح تا ساعت 22 شب روزهای چهار شنبه ، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه 28 آبان ماه تا 30 آبان ماه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است .


- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یکشنبه 30 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 23 همان روز از ' آب اسک ' به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام خواهد شد .


** فیروزکوه
- تردد کلیه تریلرها به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.


مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با خط امین 2182934 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.
مازندران 10 هزارو 700کیلومتر راه اصلی فرعی دارد.