برانکو : به خوبی می‌دانیم چه بازی سختی داریم

    •••••  پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۹ کد مطلب : 109439/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از حریف فردای تیمش پرداخت و تأکید کرد سرخپوشان عصر جمعه بازی سختی پیش‌رو دارند.

 

 به گزارش تحلیل ایران برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش با پدیده خراسان گفت: باز هم یک بازی سخت در انتظار ماست. سال گذشته هم هر دو بازی ما با این تیم 2 - 2 مساوی شد. پدیده در بازی اخیر خود با تراکتورسازی نشان داد تیم خوبی است چه در بازی‌های خانگی و چه در دیدارهای خارج از خانه. به خوبی می‌دانیم چه بازی سختی داریم.

وی با اعلام اینکه امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند را در دیدار مقابل پدیده به همراه نخواهند داشت، افزود: علاوه بر این دو، احمدزاده هم در تمرین دو روز پیش مصدوم شد. پل یانسکی نیز روز گذشته مصدوم شد که او را هم در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: بدون توجه به نوع ترکیبی که در اختیار خواهیم داشت در بازی فردا می‌دویم. از تمام شاگردانم انتظار دارم حداکثر توان‌شان را به کار ببرند. از طرف باشگاه، کادر فنی و هواداران از بازیکنانی که بازی میک‌نند انتظار یک بازی خوب را داریم. این عشق به پرسپولیس قابل تحسین است. وقتی نمی‌توانیم هواداران را شاد کنیم خیلی از این بابت ناراحت می‌شوم.

برانکو با اعلام اینکه تیمش تلاش خواهند کرد تا روند بدون باخت خود را ادامه دهد، گفت: در یک سال و نیم اخیر تنها یک بازی را باخته‌ایم. تلاش‌مان این است که همین روند را ادامه دهیم، روند مثبت و رو به رشد را.

وی افزود: ما در هر بازی تاکتیک خاص خودمان را داریم. ما مشغول بهترین شغل دنیا یعنی فوتبال هستیم. در بازی یکی می‌برد و یکی می‌بازد. از بازیکنانم میخواهم از بازی لذت ببرند و بهترین نمایش را نشان بدهند. مهم‌ترین موضوع لذت بردن تماشاگران از بازی و ارائه یک بازی جوانمردانه است.

«پدیده در بازی بازی برابر تراکتورسازی توان خود را نشان داد و کاملاً هم‌طراز با آنها ظاهر شد»، سرمربی کروات سرخپوشان با بیان این جمله ادامه داد: پدیده تیم منسجم و خوبی است. آمار نشان می‌دهد گل‌های زیادی زده و گل‌های زیادی هم خورده‌اند. پدیده یک تیم منسجم با بازیکنانی است که برخی از آنها در ترکیب ما بودند. بازیکنان خوبی مثل کفشگری و گردان.

این مربی کروات در مورد جدایی برخی از بازیکنان تیمش چون احمد نوراللهی، محمد انصاری و  ... گفت: طبیعی است برای انصاری کار راحت نیست. او از چین پیشنهاد دارد. موضع خودم را اعلام کردم و تا جایی که به من ارتباط دارد با رفتن او مخالفم. اینکه سیاست باشگاه چیست، یک بحث جداگانه است. او بازیکن خوب و باکیفیتی است. می‌دانم این یک فرصت خوبی برای اوست، اما اگر اجازه بدهم برود فردا چگونه می‌توانم در روی سایر بازیکنان نگاه کنم؟! همین طور چگونه می‌توانم در چشم هواداران نگاه کنم؟!

وی افزود: در مورد نوراللهی هیچ کاری از دست ما ساخته نیست. این وظیفه‌ای (خدمت سربازی) است که او نسبت به وطنش دارد. البته اینکه نوراللهی به تراکتورسازی برود یا ملوان را نمی‌دانم.

تسنیم نوشت : برانکو همچنین تصریح کرد: در مورد فرد دوست ندارم صحبت کنم، چون یک بار زمانی که مربی جوانی بودم چنین اتفاقی برایم رخ داد. من در مورد یک دروازه‌بان صحبت کردم و گفتم که او خیلی کیفیت ندارد. در همان بازی بهترین بازیکن همان دروازه‌بان بود. هیچ وقت در مورد بازیکنان حریف و ضعف‌هایشان صحبت نمی‌کنم.