با سه خرید، مهارنشدنی می‌شویم

    •••••  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۳ کد مطلب : 111254/a   

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش باید بیشتر تلاش می‌کرد تا پیروز می شد.

 

به گزارش تحلیل ایران علیرضا منصوریان بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان گفت: قبل از مسائل فنی باید از مسئولان فولاد مبارکه سپاهان، کسانی که در این سالها برای تبدیل شدن ورزشگاه نقش جهان به ورزشگاهی که مایه افتخار فوتبال ایران است، تبریک بگویم. فضای بسیار خوبی در ورزشگاه حاکم بود و باید به همه عزیزان خسته نباشید بگویم. می‌دانستیم که بازی سنگینی داریم.

 

در نیمه اول تلاش کردیم با توجه به شرایط و تغییراتی که داشتیم، بازی را مدیریت کنیم. در نیمه اول با مدیریت بازی موقعیت‌های خوبی مانند موقعیت رضایی، انصاری و زکی‌پور داشتیم.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم ۵ دقیقه قبل و بعد از گلی که دریافت کردیم، بی نظمی داشتیم اما خیلی خوب به بازی برگشتیم. متاسفانه امروز تیر دروازه مدافع سر سختی بود.

 

اعتقاد به بدشانسی ندارم و معتقدم باید زحمت کشید و به میزان زحمت شانس به ما رو می‌کند. بعد از این زحمات بود که به گل رسیدیم و اگر این گل را زودتر می‌زدیم، برنده از زمین بیرون می‌آمدیم.

 

به ویسی بابت این بازی تبریک می‌گویم و به او گفتم که ای کاش بازی برنده داشت. هواداران در ۳۰ دقیقه دوم بازی بسیار خوبی دیدند و از بازی لذت بردند. چمن ورزشگاه کمک کرد تا بازی خوبی داشته باشیم و از عملکرد تیم بسیار راضی هستم.

 

منصوریان ادامه داد: جوانان بسیار خوبی داریم و هر هفته چند جوان خود را به ما تحمیل کردند. برزای و حسینی این بازیکنان هستند که اکنون در ترکیب ما حضور دارند. برای ما خیلی کسب سه امتیاز مهم بود و با تمام احترام به مجموعه سپاهان که واقعا یک باشگاه هستند، باید بگویم که ما باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم. البته بعد از گل سپاهان نیز می‌توانست تعداد گل‌های خود را بیشتر کند.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: ای کاش بازی برنده داشت. هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند اما زور ما به هم نرسید. به ویسی گفتم ای کاش یا شما گل دوم را می‌زدید یا ما.

 

وی در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره تغییرات استقلال در ارنج، بیان کرد: در تیم ملی امید فضای کار کردن با بازیکنان جوان را تجربه کردم و یاد گرفتم که می‌شود به جوانان اعتماد کرد. جوانان بنزین سبز و گران قیمت هستند و اگر میکسی از جوانان با بازیکنان با تجربه باشد، اتفاقی مانند گل دقیقه ۲+۹۲ رخ می‌دهد.

 

البته هنوز نیز می‌گویم ما به بازیکنان با تجربه نیز نیاز داریم تا ریتم خود را حفظ کنیم. اگر در این بازی جوانان ما بازی کردند، به این دلیل بود که سه کاپیتان ما که بیرون زمین بودند از آنها حمایت کردند.

 

اینکه رحمتی، حسینی را به داخل زمین هدایت می‌کند و حیدری مانند یک دستیار به ما کمک می کند، موضوعی است که باید به آن افتخار کرد. بزرگترهای تیم ما به بازیکنان ما کمک می‌کنند. ما دو دروازه‌بان با صلابت داریم. به بابازاده خسته نباشید می‌گویم که هر چند سال یک بار دروازه‌بان به فوتبال ما هدیه می‌دهد. از بازی دادن به جوانان نمی‌ترسم.

 

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره نقل و انتقالات تیمش گفت: در نیم فصل بین ۳ یا ۴ خرید خواهیم داشت.

 

ایسنا نوشت:باید جایگاه جوانان را تضمین کنیم و لازم نیست که خریدهای زیادی انجام دهیم. ما به سه بازیکن نیاز داریم و اگر ۳ بازیکن با تجربه به تیم ما اضافه شود، تیمی غیر قابل مهار خواهیم شد.