حماسه ۹ دی ولایتمداری ملت ایران را به تمام جهانیان‌ نشان داد

    •••••  چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۵ کد مطلب : 111578/a   

فرمانده سپاه ساوه گفت: حماسه ۹ دی به تمام جهانیان به ویژه بی‎بصیرتان داخلی و دشمنان نظام و انقلاب در خارج از کشور ثابت کرد، مردم و ملت ایران در سایه امن الهی و با پشتیبانی از رهبری فرزانه همواره با بصیرت کامل پیروز هر میدانی و نبردی هستند.


به گزارش تحلیل ایران سرهنگ مجید احمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به  حماسه 9 دی و اظهار داشت: حماسه 9 دی به دشمنان خارجی و داخلی نشان داد که ملت شریف ایران همیشه در صحنه بوده و همچنان پشتیبان ولایت فقیه و حافظ منافع نظام اسلامی ایران است.

 

وی افزود: 9 دی حماسه‌ای بود که محاسبات دشمن را به هم ریخت، محاسباتی که با همکاری و برنامه‌ریزی دشمنان و عده‌ای مردود شده در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود، اما در این روز حماسی یک بار دیگر امت اسلامی با بصیرت عمل کرد و سبب یاس و نا امیدی دشمنان نظام شدند.

 

فرمانده سپاه ساوه تصریح کرد: امروز با توجه به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی که مایه دلگرمی ملت‌های مسلمان و جوانان کشورهای اسلامی است و جوانان کشور با مجاهدت و تصرف عرصه‌های علمی و به میدان آوردن حرف نو و ظرفیت‌های بالای خود، اجازه نفوذ را به دشمن نمی‌دهند.

 

سرهنگ احمدجعفری ادامه داد: هدف از حماسه 9 دی توسط دشمنان، انتخابات نبود بلکه آنها با اصل نظام مشکل داشتند و به  این طریق می‌خواستند با تشویش اذهان عمومی و تضعیف ولایت فقیه، نظام مقدس جمهوری اسلامی را متزلزل کنند اما با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ولایت‌مدار کشورمان نقشه‌های دشمنان خنثی شد.

 

وی اضافه کرد: به‌طور قطع 9دی به عنوان یوم‌الله و از روزهای به‌یادماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است که مردم انقلابی ما با بصیرت و نفوذ ناپذیری در برابر دشمنان  توطئه فتنه‌گران را خنثی کردند.

 

فرمانده سپاه ساوه خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی به تمام جهانیان به ویژه  بی‎بصیرتان داخلی و دشمنان نظام و انقلاب در خارج از کشور ثابت کرد، مردم و ملت ایران در سایه امن الهی و با پشتیبانی از رهبری فرزانه همواره با بصیرت کامل پیروز هر میدانی  و نبردی هستند.

جعفری بیان کرد: حماسه 9 دی  یک حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای نخست انقلاب است، باید تلاش شود حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.