نمی‌دانیم برنامه تیم ملی چگونه است

    •••••  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۷ کد مطلب : 111891/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانیم برنامه ریزی لیگ و اردوی تیم ملی فوتبال ایران چگونه است که بتوانیم برای بازی‌های تدارکاتی خود برنامه ریزی کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران برانکو ایوانکویچ در پایان تمرین امروز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن تبریک سال نو میلادی در جمع خبرنگاران، گفت: بهترین آرزوها را در سال جدید دارم. من این شانس را دارم که می توانم دو سال نو را جشن بگیرم؛ هم سال میلادی و هم نوروز. برای سال جدید میلادی امیدوارم که همکاری خوب و مثبتی داشته باشیم و صدر جدول را حفظ کنیم.


وی در رابطه با نقل و انتقالات پرسپولیس و اینکه گفته می شود این باشگاه به دنبال جذب محمدرضا خلعتبری افزود: در خصوص نفرات و اسامی صحبت نمی کنم. من فقط در رابطه با بازیکنان جدا شده حرف می‌زنم. عالیشاه، نوراللهی، آرامطبع، زاهدی و رحمتی از جمع ما جدا شده اند و اخبار موثق در رابطه با جذب بازیکن را از سایت باشگاه جویا شوید. همانطور که دیدید تا الان بازیکن جدید در تمرین نبود. هر کس قرار باشد که بیاید از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور آدام همتی در تمرینات این تیم و ارزیابی اش از این بازیکن تستی، گفت: این بازیکن قرار است که چند جلسه برای تست بیاید. او ۲۰ ساله است و از کیفیت و دانش و  پتانسیل بالایی برخوردار است. این بازیکن ایرانی است در تورنتو کانادا بازی می کند. البته با توجه به اینکه دو بازیکن زیر ۲۳ سال از تیم ما جدا شده اند اگر بخواهیم او را جذب کنیم مشکلی نخواهیم داشت.


برانکو در مورد حضور امید عالیشاه در تمرین و خداحافظی او با سایر بازیکنان، تصریح کرد: امید بازیکن ما است و برایش بهترین ها را آرزو کردم. امیدوارم او در تیم جدیدش موفق عمل کند و  وظیفه اش را به نحو احسن نسبت به وطنش در خدمت سربازی انجام دهد.


مهر نوشت : وی در خصوص بازی با یکی از تیم های مطرح در تعطیلات نیم فصل، گفت: نمی‌دانیم که برنامه ریزی لیگ و همچینین اردوی تیم ملی چگونه است تا در این ارتباط تصمیم گیری کنیم.