ادعای کذب بودن آمار ورزشکاران سازمان‌یافته ناشی از بی‌اطلاعی

    •••••  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۷ کد مطلب : 111912/a   

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بعضی از اساتید که مدعی تخصص مدیریت ورزش هستند، در مورد ساده‌ترین مسائل اطلاعات درستی ندارند و ادعای کذب بودن آمار ورزشکاران سازمان‌یافته را می‌کنند.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان اردبیل، محمدرضا برادران در مورد افزایش بیمه در سال 95 گفت: در 9 ماهه سال 95 بیمه ورزشی و ورزشکاران سازمان یافته نسبت به موارد مشابه در کل سال 94 افزایش پیدا کرد و تا این تاریخ یک هزار نفر بیشتر از کل سال 94 تعداد بیمه ورزشی و ورزشکاران سازمان یافته داریم.

برادران در مورد ادعای مطرح شده در خصوص کذب بودن تعداد بیمه‌های ورزشی اعلام شده توسط مسؤولان می‌گوید: متاسفانه بعضی از اساتید که مدعی تخصص مدیریت ورزش و عهده‌دار آموزش تحصیلات تکمیلی در حوزه مدیرت ورزش هستند، در مورد ساده‌ترین مسائل همچون انجام مراحل بیمه ورزشی و ورزشکاران اطلاعات درستی ندارند و ادعای کذب بودن آمار ورزشکاران سازمان یافته را می‌نمایند.

وی اظهار داشت: باید متذکر شد که تمام ورزشکاران سازمان یافته توسط هیأت پزشکی ورزشی استان اردبیل بعد از بیمه شدن در سامانه این هیأت ثبت می‌شوند.

برادران ادامه داد: سیستم کار به صورتی است که امکان ندارد بتوان با یک کد ملی دو بار بیمه ورزشی شد و تست کردن این موضوع هم با یک مراجعه ساده به سامانه قابل انجام است و آمار تک‌تک بیمه‌شدگان هم در این سامانه موجود است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امیدواریم این اساتید اگر گزارش یا اطلاعاتی در مورد کذب بودن آمار دارند، سریعا آن را به صورت موردی مطرح کنند تا مورد بررسی قرار گیرد ولی مطرح کردن یک ادعای کذب و بی پایه و اساس در شأن هیچ فردی و به خصوص اساتید دانشگاهی نیست.