مردم با همه وجودشان از خدمتگزار با اخلاص، قدردانی می‌کنند

    •••••  چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۵ کد مطلب : 115576/a   

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله جنتی در جلسه هفتگی اعضای شورای نگهبان در سخنان پیش از دستور، ضمن تبریک آغاز دهه مبارکه فجر، اظهار کرد: با ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن، شادی  بی‌سابقه‌ای در سراسر کشور به وجود آمد، مردم جشن گرفتند و آرزوی دیرینه‌ آنها در تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی تحقق یافت.

رییس مجلس خبرگان رهبری در ادامه با تشکر از اقدام فداکارانه آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو، خاطرنشان کرد: براداران عزیزی که در قضیه پلاسکو حاضر شدند و برخی نیز به شهادت رسیدند، واقعاً جانفشانی کردند تا جان و مال مردم را نجات بدهند. آنها خالصانه  ایثار و از خودگذشتگی نشان دادند.

جنتی با اشاره به پیام رهبر انقلاب و حضور مردم در تشییع شهدای آتش‌نشان تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم در این رابطه پیام بسیار جانانه‌ای دادند. مردم هم واقعاً آمادگی دارند و اگر ببینند اخلاص در کسانی و جریانی هست که اهداف سیاسی ندارند و واقعاً قصد خدمتگزاری دارند، با همه وجودشان از آنها قدردانی می‌کنند.

دبیر شورای نگهبان با ابراز ناراحتی از بی‌توجهی برخی مسئولان به نیازهای مردم تاکید کرد: بعضی همانند این آتش‌نشانان فداکار با اینکه ممکن است خانواده و فرزندان‌شان یتیم شوند و آسیب ببینند، برای خدمت به مردم از جان مایه می‌گذارند، اما عده‌ای به غارتگری از بیت المال مشغول می‌شوند و با حقوق های نجومی مشکلات مردم را به روی مبارک هم نمی‌آورند. این جریانات موجب ناراحتی جامعه است.

تابناک نوشت : جنتی در پایان با اشاره به بارش باران در سراسر کشور، خداوند متعال را به سبب نزول رحمت الهی سپاس گفت.