آرزوی شیطانی کشورهای فرامنطقه‌ای در غرب آسیا محقق نخواهد شد

    •••••  ﺳﻪشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۴ کد مطلب : 116313/a   

به گزارش تحلیل ایران ، سردار سید مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌وگویی پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی با بیان مطلب بالا افزود: امروز نیروهای مسلح می‌‌دانند در کجا قرار دارند، با چه منظوری، با چه هدفی، با چه آرمانی و برای استحکام این استقرار چه باید بکنند.

سردار جزایری از اعتماد به نفس نیروهای مسلح و اعتماد و اطمینان ملت به قوای دفاعی کشور به عنوان دو مؤلفه مؤثری در اقتدار دفاعی کشور یاد کرد و گفت: این دستاورد سبب شده است تا در خارج از مرزها تصویر یک نیروی مقتدر با عمل در چارچوب آموزه‌های دینی و اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ترسیم شود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در همین زمینه اظهار امیدواری کرد این روند همچنان با سرعت ادامه پیدا کند و مراحل تکاملی خود را طی بکند.

سردار جزایری در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره حضور مجدد انگلیس در منطقه غرب آسیا اظهار داشت: این آرزوی شیطانی انگلیس و سایر کشورهای اروپایی محقق نخواهد شد و مردم منطقه اجازه این حضور را نخواهند داد.

وی تصریح کرد: بهتر است انگلیس از همان راهی که آمده بازگردد؛ پیش از آنکه با مشکلات جدیدی روبه‌رو شود.

فارس نوشت : این مقام ارشد نظامی در مورد تکرار گزینه‌های روی میز آمریکا از سوی دولت جدید این کشور درباره ایران نیز گفت: هر چند این نوع ادبیات نخ‌نما و پوسیده شده و مردم ما و سایرین آن را مضحکه می‌کنند، لیکن مبتنی بر مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی، پاسخ‌های لازم و تأثیرگذار برای شیطان بزرگ پیش‌بینی و طراحی‌های مناسب صورت گرفته است.