رفتار ترامپ موجب تقویت وحدت مسئولان و ملت ایران شده است

    •••••  پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۵ کد مطلب : 116597/a   

به گزارش تحلیل ایران ،   'مسعود سلطانی فر' پنجشنبه شب در شورای اداری استان همدان اظهار کرد: ملت ایران ثابت کرده اند که هر زمان تهدید خارجی ایجاد می شود همه کار را تعطیل می کنند تا به وحدت داخلی برسند.


وی با بی اثر خواندن تهدیدهای دشمنان گفت: یقین داریم هیچ اقدامی علیه ما نمی تواند صورت بگیرد چرا که در 8 سال جنگ تحمیلی قدرت خود را به جهانیان ثابت کردیم.


سلطانی فر بیان کرد: پس از 38 سال افتخارات ارزشمندی را کسب کرده ایم که بارزترین آنها هشت سال طلایی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بود و 30 ماه مذاکره که منجر به توافق شد.


وی افزود: توافق در مذاکرات سبب شد تا با وجود بدعهدی ها، گشایش های فراوانی در امور اقتصادی و مالی ایجاد شود و هم اکنون 280 بانک بین المللی با نظام مالی کشورمان همکاری خود را آغاز کرده اند.


وی با اشاره به اینکه برجام تهدیدی برای ترامپ است، گفت: وقتی ترامپ می گوید بدترین توافق صورت گرفته نشان از بهترین عملکرد ما در این حوزه است.


وی بیان کرد: توافق های صورت گرفته به طور قطع برای آنها مشکلاتی را ایجاد کرده و امتیازهایی را نیز به ما داده است که این طور مورد انتقاد ترامپ قرار دارد.


وزیر ورزش و جوانان کشور خاطرنشان کرد: در این توافق اگر منافع و امنیت امریکا و اسراییل و نزدیکان این 2 کشور به ویژه برخی کشورهای عربی همسو با آنها ایجاد شده بود، هم اکنون ترامپ عنوان نمی کرد که بدترین توافق صورت گرفته است.


وی افزود: برجام نشان می دهد که منافع آنها را تامین نکرده و در حقیقت بهترین امتیازها را برای کشورمان داشته است.


وی با تاکید بر اینکه برجام توافق با جوامع بین المللی است نه آمریکا، گفت: برجام دستاورد بزرگی است و باید واقعیت را به مردم بگوییم هرچند یکی از طرف های این توافق بدعهدی کرده است اما پایبند به توافقات هستیم و هرجا توافق شرایط ادامه نداشته باشد نیز امکان برگشت ما از عرصه های مختلف فراهم است.

** تمجید وزیر ورزش و جوانان از وحدت مسئولان همدان
وزیر ورزش و جوانان کشور از وحدت بین مسئولان اجرایی استان همدان و نمایندگان مجلس تمجید کرد.


سلطانی فر افزود: وحدت و هماهنگی در سطح استان همدان قابل تقدیر است به ویژه وجود پربرکت آیت الله غیاث الدین محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان که انصافا روحانی ارزشمند و قابل احترام هستند.


وی 'محمدناصر نیکبخت' استاندار همدان را پرتلاش و شایسته تقدیر دانست و از وحدت بین مسئولان و نمایندگان مجلس در این استان قدردانی کرد.


وی رمز موفقیت همدان در سرعت بخشیدن به زیرساخت توسعه استان را وحدت و هماهنگی عنوان کرد.


ایرنا نوشت: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت امروز پنجشنبه سفر یک روزه به همدان داشته است.