وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۵ بهمن ماه

    •••••  دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۱ کد مطلب : 116962/a   

 

به گزارش تحلیل ایران، روابط عمومی آموزش و پرورش مدارس برخی از استان های کشور را به دلیل بارش برف و لغزندگی و همچنین برودت هوا تعطیل اعلام کرد.


* تعطیلی برخی از مدارس استان قزوین
بارش برف و برودت هوا نوبت صبح برخی از مدارس استان قزوین را تعطیل کرد.به گفته ی خدایاری مسوول روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش استان روز دوشنبه نوبت صبح پیش دبستانی ، ابتدایی و دوره اول متوسطه استان تعطیل است . تعطیلی مدارس دور دوم متوسطه بستگی به شرایط جوی دوشنبه دارد و تا ساعت هفت صبح دوشنبه اعلام می شود.

* تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: در شیفت قبل ازظهر در کلیبر مدارس مقاطع پیش دبستانی تعطیل است و مدارس مقاطع ابتدائی با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.درچاراویماق مدارس مقاطع پیش دبستانی واستثنایی درشیفت قبل ازظهر تعطیل است و مدارس مقاطع ابتدائی، متوسطه ی دوره ی اول و دوم با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹شروع میشود.

* مدارس سنندج دوشنبه ساعت 9 باز می‌شود
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، مدارس شهر و روستای سنندج دوشنبه ساعت 9 باز می‌شود.روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با عنایت به پیش‌بینی های اداره‌کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران و برف در سطح استان و به ویژه سنندج و احتمال آغاز فعالیت سیستم بارشی از اواخر وقت امشب تا صبح فردا، به اطلاع می‌رساند بر اساس تصمیم اتخاذ شده فعالیت تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس سطح شهر و روستایی شهرستان سنندج دوشنبه 25 بهمن 95 ساعت 9 صبح آغاز می‌شود.این اطلاعیه می‌افزاید، در صورت تداوم بارش، تصمیمات جدید در اطلاعیه‌های بعدی ساعت 7 و نیم صبح دوشنبه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

* مدارس اردبیل برای سومین روز متوالی تعطیل شد
به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس اردبیل در برخی شهرها و مناطق آموزش و پرورش برای سومین روز متوالی در روز دوشنبه تعطیل شد.بنابر اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل دوشنبه، 25 بهمن‌ماه در اردبیل، سرعین، خورش‌رستم، نمین و نیر مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدایی، در انگوت تمامی مقاطع، در گرمی و هیر پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل بوده و نیز در گرمی متوسطه دوره دوم روستایی تعطیل است.به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس در مقاطع و شهرهای مختلف استان اردبیل از روز شنبه هفته جاری در اردبیل به تعطیلی کشیده شده و دانش‌آموزان در مقاطع مختلف این روزها را در خانه‌های خود سپری می‌کنند.

* مدارس خوزستان دایر هستند
مدیر کل مدیریت ستاد بحران استانداری خوزستان گفت: به زودی برق اهواز وصل می شود و نیازی به تعطیلی مدارس نیست.هاشم بالدی با اشاره به قطعی امشب برق در برخی از مناطق شهر اهواز اظهار کرد: بر اساس اعلام شرکت توزیع نیروی برق به ستاد بحران وضعیت عادی است و برق به‌زودی وصل خواهد شد. تابناک نوشت: بارش باران خفیف است و اتفاق خاصی نیفتاده که نیاز به تعطیلی مدارس و ادارات باشد.