مشکلات ۴ واحد تولیدی در ستاد تسهیل واحدهای تولید برطرف شد

    •••••  دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۸ کد مطلب : 117016/a   

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلات ۴ واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی و برطرف شد.


به گزارش تحلیل ایران، نعیم امامی ظهر امروز در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: مشکلات این 4 واحد تولیدی استان در مسائل بانکی، مالیاتی، تامین اجتماعی بود که با بخشش جرائم، استمهال، تقسیط مجدد بررسی و رفع شد.

 

وی افزود: همچنین مسائل و مشکلات مربوط به 9 طرح و واحد متقاضی دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی نیز بررسی و مقرر شد دفترچه قرارداد شرکت شهرک‌های صنعتی و اسناد مربوط به املاک روستایی و شهری به عنوان وثیقه مورد قبول بانک‌ها قرار گیرد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به بحث مسدود نمودن مبلغی از تسهیلات پرداختی توسط برخی بانک‌های خصوصی، بیان کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مخالف انجام این کار است از همین‌رو این موضوع تا حصول نتیجه نهایی توسط استاندار پیگیری می‌شود.

 

امامی به مشکلات شرکت صنایع شیشه سپهر اشاره کرد و گفت: لازم است با توجه به عدم اعتراض مجری و طبق بخشنامه جدید مربوط به بخشودگی جرائم مودیان خوش حساب با این شرکت مساعدت به عمل آید و اداره کل امور مالیاتی نیز درخواست مجدد شرکت در رابطه با مساعدت در خصوص مالیات تعیین شده را بررسی نماید.

وی تصریح کرد: بانک صادارت باید تا هفته آینده نسبت به ارائه ریزپرداختی‌های محل تسهیلات و سود و جرایم شرکت نیما نفیس به صورت مکتوب با حضور مجری طرح اقدام نماید.