سیدجلال حسینی: رای مردم افتخار بزرگی برای من است

    •••••  چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۳ کد مطلب : 119028/a   

به گزارش تحلیل ایران، سیدجلال حسینی گفت درباره پیروزی پرسپولیس مقابل الوحده امارات اظهار کرد: خوشحالیم که توانستیم با انجام یک بازی منطقی مقابل الوحده به پیروزی برسیم.

 

درست است که برای لحظاتی بازی از کنترل ما خارج شده بود اما بازیکنان ما عملکرد خیلی خوبی را در این دیدار از خود نشان دادند که حاصل آن پیروزی برابر الوحده بود.

 

او در ادامه به امکانات زیاد تیم‌های عربی اشاره کرد و گفت: همه از وضعیت و امکانات تیم‌های عربی از جمله الوحده، الهلال و سایر تیم‌ها خبر دارند. ما با غیرت خودمان و حمایت همه جانبه هواداران پیروز شدیم. کسی نمی‌تواند منکر حمایت هواداران باشد. شاید بزرگ‌ترین فرق ما و تیم‌های عربی همین هواداران هستند.

 

حسینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اضافه کرد: ما در هفته آینده باید برابر نفت تهران و پس از آن مقابل استقلال خوزستان بازی کنیم.

 

پس از آن هم باید به قطر برویم و در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم بنابراین هفته‌های سختی پیش روی تیم ماست. امیدوارم بازیکنان ما هرچه بیشتر حساسیت این روزها را درک کنند و با تمرکز کامل در تمرین‌ها حضور داشته باشند.

 

کاپیتان پرسپولیس درباره انتخابش به عنوان بهترین بازیکن سال ایران گفت: این یک افتخار بزرگ برای من است که از طریق رای مردم انتخاب شدم. مطمئنا تلاشم را می‌کنم تا در آینده بهتر از این هم ظاهر شوم.

 

ایسنا نوشت:او در پایان کسب اسکار بهترین فیلم خارجی از سوی نماینده ایران را تبریک گفت به عوامل فیلم فروشنده و اصغر فرهادی تبریک گفت.