انریکه: می‌توانیم به پاری‌سن‌ژرمن شش گل بزنیم

    •••••  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۶ کد مطلب : 119742/a   

به گزارش تحلیل ایران،  به نقل از آس، بارسلونا چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری سن ژرمن می‌رود. لوئیس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: با وجود نتیجه‌ای که در بازی رفت کسب کردیم (شکست چهار بر صفر) هنوز ۹۰ دقیقه پیش رو داریم و ممکن است در این مدت اتفاق های زیادی رخ دهد. باید بازی را به نحو دلخواهمان پیش ببریم و کنترل آن را در اختیار بگیریم. ابتدا باید موقعیت هایی را ایجاد کنیم که منجر به گلزنی مان شوند. باید در دفاع و خط حمله خوب کار کنیم که این موضوع مشکلات خاص خودش را دارد.
 
سرمربی بارسلونا در ادامه افزود: باید نسبت به جبران نتیجه خوشبین باشیم. از همه لحاظ شانس داریم. اگر آن ها توانستند در بازی رفت به ما چهار گل بزنند اما نیز می توانیم در دیدار پیش رو ۶ گل به ثمر برسانیم. با این حال نباید دیوانه وار بازی کنیم و بر طبق گل های مورد نیاز پیش برویم. چیزی برای از دست دادن نداریم و تنها باید برای برد به میدان برویم. بارسا هیچگاه نتیجه ای را جبران نکرده چون نیازی به آن نداشته است.

 

انریکه درباره بازی کردن هم زمان سرخیو بوسکتس، ایوان راکیتیچ و آندرس اینیستا اظهار کرد: همه بازیکنی که در اختیار دارم می‌توانند کنار هم بازی کنند. می توانیم با روش های مختلف برابر حریف بازی کنیم و این پیام ما به پاری سن ژرمن است.

 

بارسلونا اگر بتواند نتیجه بازی رفت را جبران کند نخستین تیمی خواهد بود که این کار را در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است. سرمربی اسپانیایی در این باره گفت: برایم اهمیتی ندارد تاریخ سازی کنیم تنها صعود برایم مهم است. این موضوع در دو، سه هفته اخیر ذهنم را مشغول کرده است. بازی سختی خواهیم داشت و می‌توانیم به جبران نتیجه نزدیک شویم.


انریکه درباره به جهنم تبدیل شدن نوکمپ اظهار کرد: برای حریف شبیه به جهنم نخواهد بود اما می تواند پاریسی ها را تحت فشار قرار دهد.

 

سرمربی بارسا در رابطه با ضربات پنالتی احتمالی گفت: درباره این موضوع صحبتی نشده است. اگر این اتفاق بیفتد باید آن ها را مهار کرد. فکر کردن به ضربات پنالتی در شرایط ما دور از واقعیت است. ضربات پنالتی یک فرصت است اما در این رابطه تمرین نکرده ایم.

 

ایسنا نوشت: می دانم اکنون کدام  بازیکن در شرایط بهتری قرار دارد و این موضوع نگرانم نمی‌کند.