بازیکنانم تجربه بازی با الریان را نداشتند/ در تهران جبران می‌کنیم

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۶ کد مطلب : 120585/a   

به گزارش تحلیل ایران ، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست ۳ بر یک سه شنبه شب تیمش برابر الریان قطر در هفته سوم لیگ قهرمان قهرمانان آسیا گفت همانطور که قبلا هم گفته ام گروهی که ما در آن قرار داریم گروه سخت و فشرده‌ای است. الریان تیم خوبی بود و بازیکنان من برای این بازی تجربه لازم را نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از شکست تیمش برابر الریان افزود: ما در بازی امروز ۳ گل روی ضربات ایستگاهی خوردیم اما در تهران می‌توانیم این نتیجه را تلافی کنیم. البته باید بازهم تاکید کنم که گروه پرسپولیس سخت ترین گروه است.

برانکو با امیدواری از بازی برگشت تیمش برابر الریان یاد کرد و خاطرنشان ساخت: در بازی برگشت با حمایت هواداران خودمان می‌توانیم این نتیجه را جبران کنیم و الریان را در ورزشگاه آزادی شکست دهیم.

برانکو ادامه داد: در مسابقات فوتبال و به خصوص مسابقات آسیایی شرایط همین گونه است که اگر گل نزنیم گل می‌خوریم. ما امروز روی ضربات ایستگاهی و پنالتی گل خوردیم اما در در جریان عادی بازی گل نخوردیم. با این حال تاکید می کنم که می توانیم در تهران این شکست را جبران کنیم.

مهر نوشت ، تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب در ورزشگاه السد دوحه با نتیجه ۳ بر یک مغلوب الریان شد و با ۴ امتیاز در رده سوم جدول گروه چهارم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت. در این گروه الریان با ۶ امتیاز اول است و الهلال عربستان ۵ امتیاز دوم است.