رحیمیان: نامزدهای جبهه مردمی، میثاق‌نامه را امضا کرده‌اند

    •••••  پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۱ کد مطلب : 122550/a   

به گزارش تحلیل ایران ، حجت السلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان، صبح امروز طی سخنانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که در هم اکنون در شهر آفتاب در حال برگزاری است، ادامه داد: ما وقتی دست به انتخاب می زنیم، برای خدا عمل خواهیم کرد و هدف و مصلحتی جز هدف و مصلحت نظام، انقلاب اسلامی و ملت اسلام را در نظر نمی‌گیریم.


وی افزود: گواهی می‌دهیم وقتی دست به انتخاب می زنیم، برای خدا باشد و هدف و مصلحتی جز هدف و مصلحت نظام، انقلاب اسلامی و ملت اسلام را در نظر نگیریم.


وی ادامه داد: ما گواهی می دهیم آنانی که برای این مسئولیت بسیار خطیر نامزد شده اند هدفی جز خدمت اسلام و هدفی جز مصلحت ملت اسلام را در نظر ندارند و نشانه آن هم این است که به طور حقیقی میثاق نامه را امضا و خالصانه پذیرفته اند که فرآیند جبهه را پذیرا باشند.


رییس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تا رسیدن به گزینه نهایی اعضای این جبهه پشتیبان ما خواهند ماند و این راه را با استقامت و پایداری ادامه می‌دهند تا آن‌چه مرضی خداوند است تحقق یابد.


فارس نوشت : وی در پایان تأکید کرد یقینا در این مقطع حساس تاریخ، نماینده اقشار و نماینده شوراها تلاش خواهند کرد همه دغدغه مندان این مساله نظام و سرنوشت این جامعه و رفع گرفتاری ها و مشکلات این مردم را مد نظر قرار دهند و هر آن که دغدغه اسلام دارد زیر این چتر قرار دهند تا هیچ انسانی دغدغه مند و علاقمند نظام از پوشش این حرکت بزرگ خارج نماند.