مذاکره پرسپولیس با بازیکنان جدید دردسرساز شد

    •••••  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۰۸:۳۳ کد مطلب : 122858/a   

به گزارش تحلیل ایران، در حالیکه پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هرگونه مذاکره رسمی این باشگاه با شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را تکذیب کرده است، کانون کارگزارن فوتبال ایران از پیگیری این موضوع و ارجاع آن به حراست و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خبر داده است. کاپ نوشت: ولی خرسندی دبیر کانون کارگزاران فوتبال ایران با اشاره به موضوع مذاکره باشگاه پرسپولیس با گادوین منشاء مهاجم خارجی تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: گادوین منشا بعد از بازی با پرسپولیس در حالی که بازیکن رسمی تیم فوتبال پیکان محسوب می شده با باشگاه پرسپولیس مذاکره می کند. تخلف صورت گرفته علاوه بر او و مدیر برنامه هایش به ما هم مرتبط می شود.ما به همین دلیل به صورت شفاهی این موضوع را به حراست فدراسیون فوتبال منتقل کردیم و امروز نامه رسمی مان را ارسال می کنیم تا آنها پیگیری های لازم را انجام دهند.

دبیر کانون کارگزاران در ادامه به موضوع مذاکره پرسپولیس با شجاع خلیل زاده اشاره کرد و افزود: تخلف دوم به بحث مذاکره و توافق باشگاه پرسپولیس با شجاع خلیل زاده مرتبط می شود. این بازیکن تحت قرارداد باشگاه سپاهان بوده و نمی توانسته با باشگاه دیگری توافق کند. این بازیکن در حالی که مدیر برنامه دارد توسط فرد دیگری با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده است. این فرد کارگزار رسمی نیست.این کارها نه تنها بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه بازار نقل و انتقالات را خراب می کند.

خرسندی در پایان گفت: موضوع تخلف در بحث شجاع خلیل زاده را مثل ماجرای منشا امروز به حراست فدراسیون فوتبال رسما اعلام خواهیم کرد تا آنها و همچنین کمیته اخلاق این موضوع را پیگیری کنند.