کامیابی‌نیا یک ساعت با کتف در رفته بازی کرد

    •••••  یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ — ۰۹:۲۹ کد مطلب : 125865/a   

به گزارش تحلیل ایران،برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین  تیمش در جمع خبرنگاران گفت: نیمه شعبان را به همه تبریک می‌گویم. قهرمانی تیم نفت را نیز به این تیم تبریک می‌گویم، چرا که نفتی‌ها باید در لیگ قهرمانان شرکت کنند. تبریک دیگر من به نمایندگان موفق ایران در لیگ قهرمانان است که برای اولین بار سه تیم ایرانی راهی مرحله بعد شدند.


وی افزود: تبریک دیگر من به تیم خودم و شاگردانم است که موفق شدند دست به کار بزرگی زده و به جمع 16 تیم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کنند. خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داد و ما به اهداف‌مان رسیدیم.برانکو با بیان اینکه تیمش با اهداف بزرگی راهی مسابقات لیگ قهرمانان شده است، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما قهرمانی در لیگ و همچنین بعد از آن جام حذفی بود. برای لیگ قهرمانان آسیا نیز به دنبال صعود به مرحله بالاتر بودیم که تقریباً به همه اهداف خود رسیدیم، البته به غیر از جام حذفی که در آنجا مرتکب اشتباه شدیم. این موفقیت‌ها باعث شد امسال یک فصل به یادماندنی را داشته باشیم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر بازی با لخویا را پیش رو داریم، قهرمان مطلق لیگ ستارگان قطر که حتی به فینال جام حذفی (جام امیر قطر) نیز راه پیدا کرده و قرار است با الریان بازی کند. ما می‌دانیم چه حریف سختی در انتظارمان است، همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا با شکست این تیم راهی مرحله بعد شویم. برای این بازی 10 روز فرصت داشتیم که سعی خواهیم کرد بهترین استفاده را از این وقفه ببریم. هرچند که متأسفانه کمال کامیابی‌نیا را به دلیل مصدومیت برای بازی با لخویا در اختیار نخواهیم داشت. او باید کتفش را عمل جراحی کند و فقط می‌توانیم از او بابت اینکه در بازی با الوحده یک ساعت با کتف در رفته بازی کرد، تشکر کنیم. در حقیقت او در بازی با سیاه‌جامگان مصدوم شد، اما با همان کتف در رفته مقابل الوحده بازی کرد. امیدواریم این بازیکن هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد. 


وی همچنین تصریح کرد: همه با هم و با کمک هواداران تلاش می‌کنیم تا یک بازی خوب و زیبا مقابل لخویا انجام داده و به آنچه می‌خواهیم برسیم. برانکو در واکنش به این مسئله که پرسپولیس اگر لخویا را ببرد ممکن است در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تیم استقلال یک دربی را در این مسابقات برگزار کنند، خاطر نشان کرد: برای ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی کنیم، برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشیم، باید هر تیمی را که مقابل‌مان قرار بگیرد، ببریم. اگر این اتفاق رخ بدهد و ما مقابل استقلال قرار بگیریم یک بازی زیبا در یک فضای عالی را شاهد خواهیم بود که می‌توان آن را بزرگ‌ترین بازی لیگ قهرمانان آسیا دانست.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گروه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را گروه مرگ دانست و تصریح کرد: من بارها گفتم که گروه‌مان در لیگ قهرمانان آسیا گروه مرگ بود که توانستیم از آن بالا بیاییم. از لحاظ کیفیت گروه ما گروه نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود، اما ما نشان دادیم که دلیلی برای ترسیدن از هیچ تیمی نداریم. ما می‌دانیم که کارمان سخت است، اما انگیزه خیلی بالایی داریم. بازیکنان هم این موضوع را به خوبی می‌دانند که چقدر این بازی‌ها ارزشمند است.وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا در روزهای آینده بدنسازی خواهید کرد یا به اردو می‌روید؟»، گفت: بله، ما قطعاً می‌خواهیم اردوهایی برگزار کنیم. امیدوارم مسائل به خوبی پیش برود و در ادامه هم ببینیم از لحاظ مسائل بیرونی چه پیش می‌آید.


برانکو با اشاره به آنالیزی که از تیم لخویا انجام داده است، خاطر نشان کرد: بازی‌های این تیم را دیده‌ام، مخصوصاً بازی‌شان مقابل الریان را، اما بازی اصلی آنها که می‌تواند تصویر اصلی از این تیم به ما بدهد، امروز مقابل همین تیم الریان در جام امیر قطر برگزار خواهد شد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا تیم‌های ایرانی می‌توانند به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند یا خیر، تصریح کرد: لیگ قهرمانان آسیا امسال نشان داد که تیم‌های قوی در آن حضور دارند و کیفیت بازی‌های آن از بازی‌های لیگ‌های ما و سایر کشورها بالاتر است.استقلال خوزستان، پرسپولیس و استقلال تهران نشان دادند که می‌توانند رودرروی هر تیمی بازی کنند. بقیه مسائل به تمرینات تیم‌ها برمی‌گردد. ما باید افتخار کنیم که از یک کشور سه تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده‌اند. 


وی در واکنش به این مسئله که از وزارت ورزش نامه‌ای مبنی بر این منتشر شده است که پرسپولیس نمی‌تواند بعد از این بازیکنی جذب کند، خاطر نشان کرد: شما توجه داشته باشید که ما با همین کادر قهرمان لیگ برتر ایران شدیم. ما کیفیت خودمان را نشان دادیم، اما اینکه دستوری آمده و یا هر اتفاق دیگری افتاده است، من چیزی نمی‌دانم.تاکنون نه نامه‌ای به ما نشان دادند و نه چیز دیگری، من هم این موضوع را از این و آن شنیده‌ام و دلیلش را هم نمی‌دانم، اگر قرار است چنین اتفاقی رخ دهد باید به طور کتبی به ما اعلام کنند. من این موضوع را نمی‌دانم و نمی‌توانم هم در مورد آن اظهارنظر کنم. باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. 


برانکو با بیان اینکه در سال آینده باید با بازیکنان جدید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم، تأکید کرد: ما سال آینده باید با بازیکنان جدید در مسابقات حاضر شویم، اما باید قبل از آن در یکی دو مسابقه شرایط‌مان را به حد ایده‌آل برسانیم.