استقلال یک گام دیگر تا صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا

    •••••  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ — ۰۹:۱۹ کد مطلب : 126609/a   

به گزارش تحلیل ایران،در ادامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ۸ خرداد تیم فوتبال استقلال ایران در امارات به مصاف العین می‌رود. استقلال در حالی مهمان این تیم اماراتی است که بازی رفت را در تهران با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان برده و حالا با کسب یک تساوی هم می‌تواند خود را در جمع ۸ تیم برتر قاره کهن ببیند.


با وجود اینکه استقلال در بازی رفت توانست به پیروزی برسد اما برتری یک گله آبی‌پوشان برابر العین تضمین چندان مناسبی برای آنکه خیال بازیکنان این تیم برای بازی برگشت راحت باشد، نیست. ضمن اینکه دیدار رفت دو تیم از کیفیت خیلی بالایی هم برخوردار نبود و شاید تیم اماراتی در خانه خود عملکرد بهتری به نمایش بگذارد.بازیکنان ایرانی برای بازی در ورزشگاه العین چندان هم غریبه نیستند و با حضور صدها هوادار ایرانی که همیشه در امارات از تیم‌های ایرانی حمایت می‌کنند، برابر العین غریبه نخواهند بود. با وجود این، استقلالی‌ها در بازی برگشت باید مراقب حملات زهردار بازیکنان قدرتمند العین باشند تا فرصت صعود به مرحله یک چهارم نهایی را – که نیمی از راهش را رفته‌اند – از دست ندهند.


دیدار العین امارات و استقلال ایران از ساعت ۲۳:۱۵ آغاز می شود.


در دیگر دیدار این مرحله دوشنبه ۸ خرداد الاهلی امارات از ساعت ۲۳:۳۰ میزبان الاهلی عربستان است. دیدار رفت دو تیم در عربستان به تساوی یک بر یک انجامیده بود.