نمایشگاه عرضه محصولات شب یلدا در مصلای تهران

    •••••  پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ — ۱۲:۰۴ کد مطلب : 136850/a   

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، محمدرضا مس فروش در مراسم افتتاحیه 'جشنواره زمستان ایرانی' که چهارشنبه در مجموعه چهلسرای مصلای تهران برگزار شد، گفت: نمایشگاه های فصلی اقدامی برای عرضه مستقیم و بدون واسطه کالا به مردم است. وی افزود: حق شهروندان، خرید کالای با کیفیت و با قیمت مناسب بوده که در نمایشگاه های فصلی این هدف تا حدودی محقق شده است.


مس فروش تاکید کرد نمایشگاه های فصلی همسو با اهداف اقتصاد مقاومتی توانایی ایفای نقش بالایی دارد و همین موضوع مورد توجه و حمایت جدی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است. مدیراجرایی جشنواره زمستان ایرانی نیز گفت: غرفه دارانی از چهارگوشه ایران، با حضور در نمایشگاهی به وسعت 4هزارمتر مربع و 250 غرفه، محصولات غذایی، شیرینی و سوغاتی اقوام ایرانی از استان های مختلف را عرضه خواهند کرد. رضا حسنخانی افزود: عرضه گوشت و مرغ با قیمت مصوب دولتی در آستانه شب یلدا تدارک دیده شده است. وی تصریح کرد: در کنار عرضه محصولات مورد نیاز مردم در آستانه شب یلدا ، آشنایی مردم با فرهنگ های محلی از اهداف جشنواره زمستان ایرانی است.


حسنخانی ادامه داد: سعی کردیم با حذف واسطه، تولیدات داخلی و اقلام مورد نیاز مردم را در آستانه شب یلدا تا 30 درصد تخفیف عرضه کنیم. وی افزود: در جشنواره زمستان ایرانی تلاش کردیم کیفیت محصولات عرضه شده نسبت به نمایشگاه های فصلی پیشین بهبود پیدا کند. فضاسازی بهتری برای رفاه حال شهروندان انجام شده و در مورد غرفه داران نیز حساسیت بیشتری لحاظ شده است. جشنواره زمستان ایرانی تا اول دی ماه (به مدت یک هفته) هر روز از ساعت 11 صبح تا 21 در مجموعه چهلسرای مصلای امام خمینی (ره) برپاست.