تراشتگن: مسی حق دارد درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد

    •••••  جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ — ۱۴:۵۱ کد مطلب : 149836/a   

به گزارش  تحلیل ایران ، مارک‌آندره تِراِشتگن که در دو بازی اخیر تیم ملی فوتبال آلمان در مرحله انتخابی یورو 2020 مقابل هلند و ایرلند شمالی، نیمکت‌نشین مانوئل نویر بود گفت: یافتن توضیح اینکه چرا من در درون دروازه آلمان قرار نمی‌گیرم، سخت است، این در حالی است که من در هر بازی که به میدان می‌روم، سعی می‌کنم با ارائه بهترین عملکردم، کار سرمربی را برای تصمیم‌گیری سخت‌تر کنم. سعی می‌کنم اولین گزینه برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی آلمان باشم. قطعاً قرار نگرفتن در ترکیب اصلی آلمان کمی عصبانی‌ام می‌کند. شما بهترین عملکردتان را ارئه دهید، اما آنجایی که می‌خواهید، نیستید!

وی درباره هم‌تیمی آرژانتینی‌اش که گفته می‌شود بندی در قراردادش وجود دارد که می‌تواند در پایان هر فصل و پیش از آغاز ماه مِی با اطلاع به باشگاه بارسلونا از جمع آبی‌واناری‌ها جدا شود، اظهار داشت: مسی این حق را دارد که آینده‌اش را انتخاب کند. ساده‌ترین کار برای ما این است که به او بگوییم در بارسا بماند چون لئو بازیکن مهمی برای ما است و در سطحی بسیار بالاست. من متقاعد شده‌ام که مسی از بودن در بارسلونا و این شهر واقعاً خوشحال است. جدایی از این تیم برای لئو سخت است. می‌خواهم مسی در بارسا بماند، اما من تصمیم‌گیرنده در این رابطه نیستم. ما به او خواهیم گفت که در بارسلونا بماند و امیدواریم او هم این کار را بکند.

دروازه‌بان آلمانی آبی‌واناری‌ها در خصوص احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ خاطرنشان کرد: این پرسشی که پاسخ دادن به آن در حال حاضر دشوار است. نیمار بازیکنی فوق‌العاده است که چند سالی در کنار ما بود و سپس گام دیگری در دوران حرفه‌ای‌اش برداشت. حالا چیزی نمی‌تواند تغییر کند. باشگاه هر کاری که می‌توانست برای بازگرداندن او انجام داد. ما همین حالا هم بهترین بازیکنان را در ترکیب‌مان داریم و از بابت تیمی که داریم، خوشحالم.