معرفی مسئول جبهه ایستادگی استان سیستان و بلوچستان

    •••••  دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ — ۱۷:۰۴ کد مطلب : 150081/a   

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران ،شب گذشته در حاشیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان،در مراسمی حجة السلام و المسلمین غلام محمد جهانگیری بعنوان مسئول جدید جبهه ایستادگی ایران اسلامی  استان معرفی گردید. در حکم مسئولیت ایشان دکتر عبدالحسین روح الامینی دبیر کل این جبهه،ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان خواستار  نصب العین قرار  دادن تقوی الهی تحت زعامت مقام معظم رهبری دامت برکاته در انجام وظایف محوله شده است.

 

غلام محمد جهانگیری از فعالین اصولگرای استان سیستان و بلوچستان و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس می باشد.

 

جبهه ایستادگی ایران اسلامی از زمان تشکیل، اطلاعیه های مختلفی را صادر كرده و در مرامنامه خود آورده‌ است:
"بی تردید انقلاب اسلامی میراث مجاهدت هزاران شهید و رزمنده فی سبیل الله است که امروز به عنوان امانت در دست ماست و پاسداری از آن و دستاورد های آن برهمگان واجب است. این پاسداری در شرایط فعلی نیازمند بصیرت، مجاهدت، مقاومت و ایثار و از خود گذشتگی معنی دار است وچنانچه نتوانیم با شرایط تاریخی فعلی نقش خود را ایفاء نمایند همیشه در طول تاریخ مسئول خواهیم بود و به بدی از ما یاد خواهد شد ... گزاف نیست اگر گفته شود امروز تحقق اهداف انقلاب اسلامی رابطه معنی داری با کار آمدی نظام جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است و مهمترین وانقلابی ترین وظیفه رفع دغدغه هااز فرا روی این نظام نو پاست .نظامی که در فرایند پس از تثبیت و مراحل تکاملی و تعالی خود نیازمند بازتعریف و باز تولید اندیشه های ناب اسلامی و الگو سازی ورفع مشکلات یکی پس از دیگری است.

 

حزب توسعه و عدالت ايران، جمعيت آبادگران جوان ايران اسلامي، مجمع اسلامي آرمان ملت ايران، جمعيت جوانان انقلاب اسلامي، حزب نيك انديشان ايران اسلامي، حزب اسلامي ايران زمين، خدمتگزاران ايران اسلامي، حزب سبز، جبهه حاميان ولايت از جمله تشكل‌هاي جبهه ايستادگي هستند.

 

از  مهم‌ترین رویکرد جبهه ايستادگي در شرايط فعلی خاصه در حوزه اقتصادی و فرهنگی، وحدت اصولی با تکیه برمبانی وارزشهای انقلاب اسلامی و منافع ملی و بدور ازهرنوع گرایش قومی و تبار اندیشی و توجه به دغدغه ها وآسیب ها واصلاح آنهاست .