ارتکاب جنایات هولناک آل‌سعود با مسلمانی در تضاد است

    •••••  پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۳ کد مطلب : 18029/a   

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله نوری همدانی ظهر امروزدر مراسم افتتاح اولین دبیرستان تمام هوشمند دخترانه قرآنی امام جواد (ع) با اشاره به اهمیت اتحاد در بین مسلمانان، اظهار داشت: راه شکست مستکبران و دشمنان اسلام تنها حفظ یک پارچگی و حدت در بین مسلمانان است.

استاد برجسته حوزه با اشاره به اهمیت مبارزه با اسکتبار و آل سعود، خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می‌کند تا مسلمانان را از بین ببرند و خود بتوانند بر جهان حکومت کرده و اداره آن را در دست بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه آل سعود را نمی‌توان مسلمان دانست، تصریح کرد: آل سعود با جنایاتی که مرکتب می‌شود و در شرایطی که حتی حرمت مهمان خانه خدا را نگه نمی‌دارد، نمی‌تواند خود را مسلمان و خادم خانه خدا بداند.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام هدفی جز غارت و دنیا طلبی ندارند، تاکید کرد: تنها با حفظ وحدت و پیروی از فرمان‌های مقام معظم رهبری می‌توان در مقابل دشمنان اسلام از جمله سعودی‌ها ایستاد.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر نقش اثر گذار قرآن در روشنگری، افزود: با آموختن مفاهیم قرآنی و همچنین با اشاعه این مفاهیم می‌توان از آن به عنوان عاملی در ایجاد تحول در بین انسان‌ها بهره برد و دل‌ها را شکوفا کرد

استاد برجسته حوزه با انتقاد از نگاه سطحی به قرآن، تاکید کرد: باید با دیدی عمیق و فقیهانه به آموزه‌های قرآن نگریست و به آن‌ها عمل کرد تا بتوان تاثر آن را در زندگی‌ها مشاهده کرد.

وی با تحسین سخنان روشنگرانه مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: واکنش به موقع و درست مقام معظم رهبری باعث شد تا دشمن از موضع قدرت خود پایین بیاید و تمامی توطئه‌ها و نقشه‌هایش نقش برآب شود.

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر عمل به قرآن؛ تصریح کرد: باید با تفسیر قرآن از عمق و بطن آن آگاه شده و آن را در زندگی واقعی به کار بندیم و همین امر مسلمانان را از هر خطری حفظ می‌کند.

منبع:تسنیم