سرمربی روسیه: ایران از قدرت‌های واقعی فوتسال دنیاست

    •••••  یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۱ کد مطلب : 18613/a   

سرمربی تیم ملی فوتسال روسیه گفت: ایران یکی از قدرت‌های واقعی فوتسال جهان به شمار می‌رود و بازی مقابل این تیم برای ما بسیار خوب بود.

 

به گزارش  تحلیل ایران ، سرگی اسکوروویچ پس از تساوی تیم ملی فوتسال روسیه مقابل ایران در دومین دیدار دوستانه اظهار داشت: ایران یکی از قدرت‌های واقعی فوتسال است و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای آمادگی حضور در جام جهانی و یورو به ایران بیاییم و بازی‌های دوستانه‌ای با این تیم برگزار کنیم.

لیما، بازیکن روسی - برزیلی در مورد حضور در تیم ملی فوتسال روسیه گفت: من در لیگ این کشور بازی می‌کردم و به من پیشنهاد خوبی دادند که به تیم ملی این کشور بیایم. با توجه به اینکه روسیه از قدرت‌های فوتسال است پیشنهاد آن‌ها را قبول کردم و یک سال است که عضو تیم ملی این کشور هستم.

وی در مورد اینکه آیا حاضر است به تیم‌های ایرانی هم بپیوندد گفت: فوتسال ایران بسیار قدرتمند است و اگر پیشنهاد خوبی به دست من برسد قطعاً قبول می‌کنم، خیلی دوست دارم که بازی در لیگ ایران را هم تجربه کنم.

اصغر حسن‌زاده نیز در مورد این دیدارهای دوستانه گفت: این گونه بازی‌ها برای ما بسیار خوب است ما روی اتفاق گل خوردیم و البته اصلاً نتیجه اهمیتی ندارد. خود را برای جام ملت‌ها آماده می‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم در این مسابقات با قدرت ظاهر شویم.

وی در مورد اینکه تیم ملی می‌تواند در جام ملت‌ها قهرمان شود تاکید کرد: ما اردوهای اندکی داریم، دو بازی با روسیه انجام دادیم و حالا دو بازی با ایتالیا در پیش داریم و سعی می‌کنیم نقاط ضعف خود را پیدا کنیم تا در ادامه بتوانیم موفق باشیم.


/خبرگزاری فارس