بسیج طلاب پادزهری برای خنثی‌سازی دسیسه‌های دشمنان است

    •••••  ﺳﻪشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۴ — ۱۳:۱۱ کد مطلب : 21134/a   

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه بیش از 140 هزار طلبه بسیجی در کشور فعالیت می‌کنند گفت: بسیج اساتید و طلاب پادزهر مناسبی برای خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سپاه‌نیوز، حجت‌الاسلام علی سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید با بیان اینکه بیش از 140 هزار طلبه بسیجی در کشور فعالیت می‌کنند، گفت: وجود بسیج طلاب و بسیج اساتید، پدافند و پادزهر مناسبی برای خنثی کردن توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب است.

وی افزود: یک مؤسسه پژوهشی آمریکایی اخیرا تحلیلی را ارائه کرده است که غربی‌ها برای رسیدن به اهداف شوم خود در کشورمان، باید به جای سرمایه‌گذاری در دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه را مورد تهاجم قرار دهند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات پژوهشگاه امام صادق(ع)، انتشار بیش از 700 عنوان کتاب ارزنده فرهنگی و عقیدتی در این پژوهشگاه را یاد آور شد و گفت: این پژوهشگاه دارای غنای علمی است که واحدهای سیاسی و عقیدتی نیروهای نظامی و انتظامی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

حجت‌الاسلام سعیدی با اشاره به چاپ کتاب 'انسان مطلوب' با 170 سرفصل و تبیین مسائل مورد نیاز جوانان و انتشار کتاب 'پاسدار مطلوب' از تهیه و تدوین کتاب 'خانواده مطلوب' خبر داد و گفت: پژوهشگاه امام صادق(ع) تاکنون به بیش از 8 هزار پرسش فرهنگی و عقیدتی پاسخ گفته و ما همواره در تلاش هستیم تا براساس شرایط و اقتضائات روز گام برداریم.

وی در پایان با بیان اینکه جشنواره سلمان فارسی به همت پژوهشگاه امام صادق(ع) در روز 26 آذرماه در قم برگزار می‌شود، اظهار داشت: این جشنواره اهداف ارزشمندی را در حوزه علوم انسانی اسلامی دنبال کرده و در پی تعمیق فرهنگ پژوهش در میان نیروهای نظامی و انتظامی است.