تردید رونالدو در مورد آینده‌اش در رئال‌مادرید

    •••••  دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۳ کد مطلب : 22470/a   

مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید با تردید نسبت به آینده خود در این تیم اظهارنظر کرد.

به گزارش تحلیل ایران، در ماه‌های اخیر بحث بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد بارها مطرح شده است، تیمی که بین سال‌های 2003 تا 2009 برایش بازی کرده است و از انجا به رئال‌مادرید ملحق شد. این در حالی است که پاری‌سن‌ژرمن هم چشم به جذب ستاره 30 ساله رئالی‌ها دارد و وضعیت او را به دقت زیرنظر دارد.

کریستیانو رونالدو که پیش از این ابراز علاقه کرده بود تا در رئال‌مادرید بازنشسته شود، حالا نسبت به این موضوع تردید دارد و این را می‌شود در تازه‌ترین اظهارنظرش فهمید. او به خبرگزاری «EFE» اسپانیا گفت: در حال حاضر از اینکه در رئال‌مادرید هستم، خوشحالم ولی نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقی برایم خواهد افتاد. من باید راهی را انتخاب کنم که خوشحالم کند.

با توجه به اینکه رونالدو اخیراً موفق شد رکورد گلزنی رائول گونزالس را بشکند و نام خود را به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئا‌ل‌مادرید به ثبت برساند، شاید سناریوی دوران حرفه‌ای خود را تغییر دهد. این در حالی است که باشگاه منچستریونایتد و هواداران شیاطین سرخ علاقه وافری به بازگرداندن وی به اولدترافورد دارند و سران این باشگاه انگلیسی برای عملی کردن خواسته‌شان رقم قابل‌توجهی را کنار گذاشته‌اند. هواداران منچستر معتقدند که بازگشت رونالدو به معنای تضمین قهرمانی در فصول پیش‌رو است.

با وجود اینکه منچستریونایتد رابطه خیلی خوبی با رونالدو که پیش از پایان فصل جاری 31 ساله می‌شود، دارد ولی یک مانع بزرگ به نام پاری‌سن‌ژرمن را مقابل خود برای جذب این بازیکن دارند، باشگاهی که پروژه بزرگی در سر دارد و آن قهرمانی در اروپاست و این مهم با اضافه کردن آخرین قطعه پازلش یعنی «کریس» به نظر تکمیل خواهد شد.

به هر حال پیشنهاد احتمالی هم که از سوی منچستریونایتد و یا پاری‌سن‌ژرمن به رئال‌مادرید ارائه شود، رقمی وسوسه‌انگیز خواهد بود که سران این باشگاه را مجاب به فروش ستاره پرتغالی خود و سودآوری قابل‌قبولی خواهد کرد.

/ منبع : خبرگزاری تسنیم