پرس، رونالدو را بازخواست کرد

    •••••  چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۶ کد مطلب : 22902/a   

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از نشریه آس اسپانیا، فلورنتینو پرس روز گذشته (سه‌شنبه) پیش از مصاف رئال‌مادرید و پاری‌سن‌ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از رونالدو خواسته درباره اظهاراتش در خصوص جدایی احتمالی از کهکشانی‌ها توضیح دهد.

 

اخیراً نشریه کیکر آلمان مصاحبه‌ای با رونالدو منتشر کرده که در آن ستاره پرتغالی این تیم در پاسخ به سؤالی درباره احتمالی جدایی‌اش از رئال‌‌مادرید گفته بود: «چرا که نه. هر اتفاقی که برای آینده من ممکن است رخ دهد.» اعتراف رونالدو در گفت‌و‌گو با کیکر بر آتش شایعاتی که از جدایی وی وجود داشته‌اند دامن زد و به همین اندازه رئیس باشگاه رئال را عصبانی کرد.

 

به نوشته آس؛ پرس قبل از بازی رئال و PSG به رونالدو گفته است: باید با هم حرف بزنیم؟ تو (به رسانه‌ها) چه گفته‌ای؟ باید با هم حرف بزنیم.

 

رونالدو با شنیدن حرف‌های پرس و نحوه مواخذه شدنش توسط او غافلگیر می‌شود و پاسخ می‌دهد: «چه چیزی گفتم؟»

 

آس نوشته که رونالدو و پرس با صدایی آهسته با یکدیگر با هم حرف می‌زدند اما مکالمه آنها حالتی جدی داشته است. رونالدو که در مسیر ورود به ورزشگاه بود به پرس می‌گوید: «من چنین چیزی را نگفته‌ام، من آن را نگفته‌ام. حرفی که من زدم چیز دیگری بود.»

 

موضوع جدایی احتمالی رونالدو از کهکشانی‌ها مدت‌هاست که یکی سوژه‌های جذاب گمانه‌زنی رسانه‌‌ها بوده و اظهارات اخیر او نیز بهانه‌ای برای اشاره مجدد رسانه‌ها به این موضوع بوده است.

منبع:خبرگزاری تسنیم