تاکید برانکو روی روش نگهداری چمن محل تمرین پرسپولیس

    •••••  ﺳﻪشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۴ کد مطلب : 23865/a   
سرپرست مجموعه ورزشی درفشی‌فر گفت: برانکو ایوانکوویچ روی روش نگهداری از زمین چمن درفشی‌فر بعد از انجام عملیات عمرانی تاکید زیادی داشت.

به گزارش تحلیل ایران، حسین خبیری در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس با بیان مطلب فوق، افزود: بحث بازپیرایی زمین درفشی‌فر از مدت‌ها قبل در ذهن مسئولان باشگاه بود و لزوم انجام این امر از سوی علی اکبر طاهری به عنوان یکی از نیازهای استراتژیک تیم مورد توجه و تاکید بود. با توجه به همین تاکیدها از مدتی قبل طرح مطالعاتی در دستور کار قرار گرفت و در این مدت پیگیری‌ها از سوی مدیریت باشگاه انجام شد و بازدید و جلسات صبح امروز سه‌شنبه در همین  راستا صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: در ابتدا جلسه‌ای با حضور آقایان امیری و علیپور از معاونان باشگاه، پیمانکار و اینجانب برگزار شد و در ادامه از برانکو ایوانکوویچ هم خواستیم با توجه به تجارب خود و نیازهایی که احساس می‌کند، نقطه نظرات خود را ارائه کند. برانکو هم ضمن بیان نظرات، از باشگاه به دلیل حساسیت روی این مساله و پیگیری حل مشکل تقدیر کرد. او همچنین روی این مساله تاکید داشت که پس از ترمیم و انجام عملیات عمرانی آنچه که حتی از این مرحله اهمیت بیشتری دارد، روش نگهداری از زمین چمن است که روی این مسئله اجماع وجود داشت و از سوی پیمانکار، توضیحات جامعی درباره این مساله ارائه شد. اینکه نحوه زهکشی، تنفس زمین و تغذیه چمن چگونه خواهد بود.

خبیری خاطرنشان کرد: برای بازپیرایی زمین، ایجاد یک زهکشی و زیرسازی مناسب و مسطح کردن زمین به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرد. بخش زیادی از چمن نیز جمع‌آوری می‌شود و برای تسریع در کار نسبت به انتقال چمن از جای دیگر اقدام خواهد شد.

سرپرست مجموعه درفشی‌فر در پایان تصریح کرد: نتیجه این جلسه، طرح مورد نظر و مسائل دیگر مربوط به این پروژه در اختیار آقای طاهری قرار می‌گیرد و پس از تائید باشگاه و جایگزین شدن زمین تمرین، کار آغاز خواهد شد.

منبع: مهر