برانکو: بازی دربی پیش رو داریم

    •••••  یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴ — ۱۴:۳۳ کد مطلب : 28000/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: بازی دربی مقابل نفت تهران پیش‌رو داریم.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، برانکو در ادامه عنوان کرد: این بازی‌ها انگیزه خاصی به دنبال دارد، نفت تهران قابل تعریف کردن نیست چرا که قدرت آن‌ها را همه می‌دانند.
 
برانکو تصریح کرد: تیم نفت تهران در ضربات پنالتی بازی جام حذفی را به استقلال تهران واگذار کرد. این تیم در فصل گذشته هم در فینال جام حذفی بازی کرد. همچنین نفت در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شرکت،نتیجه بازی را به الاهلی امارات واگذار کرد. 
 
نفتی‌ها سه،چهار بازیکن ملی پوش دارند به اندازه کافی در مورد سختی این بازی صحبت کردم، ما دو ملی‌پوشمان یعنی کامیابی‌نیا و عالیشاه را برای این بازی نداریم. وضعیت بنگر هم نامشخص است و وی مصدومیت مختصری دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: علی رغم تمام مشکلات هدفمان در هر بازی ارائه یک بازی زیبا همراه با نتیجه مطلوب است. همینطور قصد داریم شادابی را به هواداران تقدیم کنیم.
 
برانکو در مورد انگیزه‌های نفت برای شکست‌دادن پرسپولیس گفت: مشکل بازیکنان فقط مصدومیت نیست، نفت در بازی‌های گذشته استحاق باخت را نداشته است.
 
بر این اساس این تیم می‌تواند برای ما مشکل ایجاد کند، هر تیمی مقابل ما قرار می‌گیرد با انگیزه مضاعف پا به میدان می‌گذارد. سرنوشت تیم‌های بزرگ به این صورت رقم می‌خورد.