دولت مشکل معیشت بازنشستگان را برطرف کند

    •••••  دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۶:۳۳ کد مطلب : 28237/a   

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نورالله طبرسی امروز در دیدار با کارکنان و بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران، اظهار داشت: کارگران از اقشار پرتلاش جامعه ما بوده که باید دولت ابزار لازم را برای اشتغال آنان فراهم کند.

 

وی افزود: کارگران مهم‌ترین عامل رشد و توسعه کشور بوده و استقلال و خودکفایی کشور را مرهون فعالیت و تلاش‌های کارگران است.

 

طبرسی بیان کرد: آنچه ما در زندگی روزمره خود مورد استفاده قرار می‌دهیم، حاصل دسترنج کارگرانی بوده که عمر خود را در این راه گذراندند.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران تصریح کرد: کارگرانی که بیمه نیستند, دولت باید تلاش کند مشکلات بیمه‌ای آنان را رفع کند تا کارگران از امنیت شغلی برخوردار باشند.

 

طبرسی بیان داشت: باید وزارت مربوطه، کانون تأمین اجتماعی، سازمان تأمین اجتماعی و همه بانیان و متولیان این قشر زحمتکش از کارگران و حقوق دفاع کنند زیرا وجود جامعه به وجود آنها وابسته است.

 

وی بیان کرد: قوانین و مقررات باید مدافع کارگران و بازنشستگان باشد تا امنیت و آرامش برای این قشر فراهم شود.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: زمانی اقتصاد مقاومتی را می‌خواهیم اجرا کنیم بانیان آن کارگران هستند که باید فرصت و امکانات مناسب در اختیار آنان قرار گیرد.

 

وی بیان داشت: مسئولان باید به‌صورت زیرساختی مشکلات این قشر را رفع کنند و اقدام مؤثری را در زمینه رفع مسائل و مشکلات کارگران بردارند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر توجه بیشتر دولت به معیشت اجتماعی کارگران، گفت: دولت مشکل معیشت بازنشستگان را رفع کند.

 

طبرسی گفت: دشمن تلاش می‌کند به هر نوعی به اقتصاد ما ضربه بزند که باید همه مردم و مسئولان حواسشان باشد.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: در هر صورت مشکلات در همه زمینه‌ها وجود دارد که باید با وحدت و یکدلی برای رفع مشکلات متحد شویم.

منبع:خبرگزاری تسنیم